dscn0465
برگزیده جشنواره مالک اشتر:

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت:چه جناح راست چه جناح چپ افراطی گری باشد برای دانشگاه خطرناک خواهد بود ولی خوشبختانه تمامی برنامه های بسیج اساتید عاری از این تفکرات وبینش های سیاسی افراطی بوده است .

به گزارش زنجانم,کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد زنجان در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا براساس ارزیابی انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی ریاست  سازمان بسیج در وضعیت و عملکرد سال ۹۴ مفتخر به کسب عنوان موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین در سومین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج شد.

به همین مناسبت مراسم تجلیلی با حضور دکتر یداله رجائی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و سرهنگ اکبر رجبی مسئول بسیج اساتید استان  زنجان و دکتر حسین محمدی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد زنجان در دفتر ریاست دانشگاه آزاد برگزار شد.

photo_2016-12-04_13-39-06

سرهنگ رجبی مسئول بسیج اساتید استان زنجان در این جلسه ضمن تشکر  از دکتر رجائی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان اظهار داشت:  این موفقیت را مدیون حمایت هایی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی  و همچنین معاونت های دانشگاه به خصوص معاونت مالی از بسیج اساتید وتلاش هایی که دکتر محمدی در طول این مدت داشتند  هستیم .

وی افزود:سالهای گذشته بسیج اساتید دانشگاه آزاد یکی از راکد ترین کانون های بسیج اساتید استان بود و ما همیشه این دغدغه را داشتیم که این  واحد را هم مثل سایر کانون های فعال کنیم که با حضور دکتر رجائی وحمایت های بی در یغ ایشان  این کانون موفق شد چند سال متمادی حائز  رتبه  اول در جشنواره مالک اشتر شود.

سرهنگ رجبی تا کید کرد :بسیج اساتید از وجود دکتر رجائی چه آن زمان که ریاست دانشگاه آزاد ابهررا به عهده داشتند چه الان که ریاست دانشگاه آزاد زنجان را به عهده دارند همیشه بهرمند می شد.

وی با اشاره به نگاه مسئولین کشوری واستانی نسبت به دانشگاه آزاد زنجان خاطر نشان کرد:نگاهی که از طرف مسئولین استان وحتی مسئولین کشوری  نسبت به دانشگاه آزاد زنجان است بسیار مثبت وخوش آیند است .

مسئول بسیج اساتید استان زنجان درپایان صحبت های خود با اشاره به کسب رتبه اول کشوری کانون بسیج اساتید استان زنجان در جشنواره مالک اشتر اظهار داشت:در جشنواره مالک اشتر که با حضور سرلشگر جعفری وسردار نقدی در تهران برگزار شد سه بار اسم دانشگاه آزاد  زنجان جهت تجلیل قرائت شد که این برای بسیج اساتید مایه مباهات است و امیدواریم که  برای استمرار فعالیت ها واهدافی که برای انقلاب اسلامی نیاز است مثمر ثمر باشیم.

dscn0465

دکتر یداله رجائی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان  در این جلسه گفت:من هم به نوبه خودم تقدیر وتشکر می نمایم از دکتر محمدی اما طبیعتا موفقیت بسیج اساتید دانشگاه آزاد زنجان مرهون تلاشهای جمعی همه پرسنل بسیج اساتید استان زنجان می باشد.

وی افزود: این موفقیت در کارنامه ۲۰ساله مدیریتی ما واقعا برگ زرینی است علت آن هم این است که در این کارنامه خدمت به انقلاب از اهم والویت های اصلی ما بوده است وبسیج اساتید هم در راستای همین اهداف تلاش می کند.

دکتر رجائی احیای ارزش های انقلاب را از اهداف اصلی خود دانشت و اضافه کرد:  احیای ارزش های انقلاب و ارتقاء سطح علمی وپژوهشی در هر بعدی اعم از تفریحات سالم گردش علمی سالم در راستای اهداف انقلاب از الویت های اصلی دانشگاه آزاد است.

وی تا کید کرد: جای تقدیر وتشکر است که بدون ایجاد درگیری ذهنی واتلاف وقت اضافی از دانشگاه آزاد بسیج اساتید کارهای خود را در دانشگاه به پیش می برد کاری که ما انجام می دهیم همراهی وهمگامی برای اجرای این برنامه ها از طریق همکاری پرسنلی و واگذاری مکان فیزیکی است  اصل کار را بسیج اساتید انجام می دهد.

ریاست دانشگاه آزاد زنجان از رضایت قلبی خوددر زمینه همکار ی با بسیج اساتید گفت و بیان داشت: من قلبا این را می گویم که بسیج اساتید به ما خیلی کمک می کند زیرا اهدافی که در دانشگاه است درراستای ارتقاء علمی پژوهشی، ارتقائ کیفیت ،گذاشتن کارگاهها ی مختلف، دوره های آموزشی کوتاه مدت است که  بیشتر این کارها را بسیج اساتید انجام  می دهد وبخش مهمی از این بار را از روی دوش ما برمی دارد.

وی از عوامل موفقیت بسیج اساتید دانشگاه آزاد زنجان گفت و ابراز داشت:عامل دیگر این موفقیت ها تفاهم ، همکاری و همدلی افراد هم فکر است که در این حلقه جمع شده اند و هماهنگی و نظم و انضباطی که در کارها لازم است  را به خرج می دهند.

دکتر رجائی ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد:حضرت آقا همیشه در فرمایشات خودشان می فرمایند بسیج یک خطی نیست یک سازمان وتشکیلات نیست بسیج اساتید دائما این را در اجرای برنامه های خود مد نظر قرار می دهد تمامی برنامه هایی که بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اجرا کرده تابع هیچ خط وخطوطی نبوده است.

وی به عدم جناحی عمل کردن بسیج اساتید اشاره کرد وعنوان نمود:بسیج اساتید دانشگاه زنجان هرگز به ما فشار وارد نکرده چه بسا در هرصورت چه جناح راست چه جناح چپ افراطی گری باشد برای دانشگاه خطرناک خواهد بود ولی خوشبختانه تمامی برنامه های بسیج اساتید عاری از این تفکرات وبینش های سیاسی افراطی بوده است .

dscn0457

دکتر حسین محمدی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد و برگزیده  جشنواره مالک اشتر در این جلسه با تقدیر وتشکر از کلیه همکاران بسیج اساتید و دانشگاه  اظهار داشت: عامل اصلی این موفقیت نگاه ویژه ای است که جناب آقای رجبی به کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد دارند من همیشه برخودم وظیفه می دانم که با حضور در تمامی جلسات وجود آقای رجبی را به عنوان یک نعمت در بسیج اساتید را منغتنم بشمارم.

وی افزود: بسیج اساتید به عنوان یک تشکل معرفی نشده بلکه به شکل یک جریان شناخته شده است.

دکتر محمدی خاطر نشان کرد:حضور بسیج اساتید در تمامی برنامه های سپاه الزامی شده است تا از نظرات بسیج اساتید استفاده شود وتقریبا به عنوان یکی از معاونت های سپاه معرفی شده است.

وی ضمن اشاره به حمایت های دانشگاه آزاد زنجان گفت:و بر همه مستولی شده و این نگاه وقتی توامان می شود با حمایت های وتوجه های دانشگاه آزاد قطعا دور از انتظار نیست که بسیج اساتید دانشگاه آزاد رتبه اول کشوری را بدست بیاورد.

مسئول کانون بسیج اساتید استان زنجان در پایان صحبت های خود اظهار کرد:ما هم به عنوان یک ابزاری هستیم که بتوانیم  برنامه ها را پوشش  دهیم امیدواریم که در آینده هم بتوانیم به اتفاق یکدیگر در مسیر رشد و تعالی کشور عزیزمان قدم برداریم.

dscn0462

انتهای پیام/

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۵


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی