انم

حسن روحانی امروز ۲۶ اردیبهشت ماه در ادامه سفرهای تبلیغاتی در ورزشگاه انقلاب زنجان حاضر شد که با حاشیه هایی همراه بود.

 

به گزارش زنجانم، سفر انتخاباتی روحانی به زنجان با استقبال استاندار و امام جمعه زنجان در شب گذشته کلید خورده بود و اولین حاشیه برای این سفر  عدم صدور کارت برای برخی خبرنگاران رسانه های مخالف بود که اعتراض خبرنگاران را به این موضوع را نیز در پی داشت

در ابتدای ورود به ورزشگاه با نرده کشی های مواجه هستیم که پس از تفکیک بدنی اجازه ورود به محوطه ای سالن ۶ هزار نفری داده شد.

پاور بانک، عطر، اسپری، خودکار، کیف و لیوان از جمله موارد ی بودند که افراد حق ورود این اشیا را به سالن ۶ هزار نفری نداشتند .

با ورود به سالن آنچیزی که بیشتر جلب توجه می کند گونی و کارتن هایی که در وسط سالن گذاشته شده و توزیع شال و دستبند و بادکنک بنفش نیز در بین حاضران از دیگر حاشیه‌های این سفر انتخاباتی است.

در این بین حضور افراد نوجوانان بیشتر از هر قشر دیگری به چشم می خورد و برخی از آنها کوله بر پشت و با لباس فرم مدرسه در جمع حاضر شده اند.

با گذر زمان کم کم به تعداد جمعیت در سالن اضافه می شود و هستند کسانیکه از شهرستانها خود را به جمع حاضر رسانده اند. سعی شده است با پخش آهنگ و نواختن طبل شور انتخاباتی بیشتری را در بین مخاطبان ایجاد شود و دراین بین شعارهای نیز توسط مجریبه جمع حاضران اعلام می شود.

 

*حضور تعدادی از معاونان و مسئولان استانی در جمع افراد حاضر شده در سالن

با وجود آنکه مطابق قانون، کارکنان ادارات دولتی از حضور در میتینگ انتخاباتی کاندیداها منع شده اند، شاهد حضور تعدادی از معاونان و مسئولان استانی در جمع افراد حاضر شده در سالن هستیم که برای کمک به روحانی در ورزشگاه حاضر شده بودند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از وقفه دو ساعت از اعلام زمان سخنرانی ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب زنجان به ایراد سخنرانی پرداخت.

اما آنچیزی که بیشتر از صحبتها حائز اهمیت بود کف و صوت ممتدد و رقص عده ای هوا دار بود که گاه حتی صدای صحبتهای روحانی را نیز به گوش جمع نمی رساند.

 

*عکس های از سران اصلاحات و سر دادن شعارهایی همچون حصر باید بشکند

عکس های از سران اصلاحات و سر دادن شعارهایی همچون حصر باید بشکند توسط عده ای در سالن و انتقال این شعارها به جمعیت حاضر از جمله حاشیه های بود که سعی در یکصدا کردن جمعیتی داشتند که بسیاری از آنان برای شنیدن برنامه های کاندیدای ریاست جمهوری برای اداره چهار سال آینده کشور در اینجا حاضر شده بود.

اما خبری از ارائه برنامه در این بین وجود نداشت و روحانی در صحبتهایی خود زبان به انتقاد از رقبا کرده بود و برای مردم از آینده ای ترسناکی می گفت که با انتخاب دیگر رقم می خورد .

صحبت از فرا گرفتن گرد و غبار کل کشور ذهن ها را متوجه صحبتهای چهار سال گذشته می کند که روحانی صحبت از حمله به کشور را داده بود .

 

پس از پایان صحبتهای روحانی در هنگام خروج از سالن با پوسترهای زیر پا افتاده در پای جمعیت مواجه می شویم و انگارنه انگار که ساعاتی قبل  بدون هیچ تاخوردگی در بین جمعیت توزیع شده اند.

روحانی انم لیب

با خروج از محل سخنرانی در ورودی مجموعه انقلاب با جمع کثیری از افرادی مواجه می شویم که با داشتن برگه های تبلیغاتی به دنبال تبلیغ کاندیداهای مورد نظر شورای شهر خود هستند و بازار داغی برای تبلیغات کاندیداهای شورای شهر ایجاد شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۸


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی