download (4)
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد :

 مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه مبلغ زکات فطره در سال گذشته ۱۶میلیارد و ۴۶۷میلیون ریال بوده است، گفت: در طی امسال ۲۵میلیارد ریال زکات فطره در استان زنجان جمع اوری شد که نسبت به  سال گذشته ۵۲درصد افزایش‌داشته است.

هدایت صفری در گفت و گو با خبرنگار زنجانم اظهار داشت: بر اساس برنامه هدف‌گذاری شده زکات فطره جمع‌آوری‌شده در استان تحقق ۱۰۰ درصدی  داشته است.

وی تصریح کرد: بر اساس تصمیم شورای زکات استان جمع‌آوری و ساماندهی زکات فطره است امسال با محوریت مساجد و بر اساس موازین شرعی در روز عید فطر انجام شد که همین امر سبب احیای کارکردهای اجتماعی این پایگاه مردمی شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان زنجان خاطرنشان کرد: تعداد یک هزار و ۲۶۲ پایگاه در روز عید فطر پیش‌بینی‌شده بود که از این تعداد یک هزار و ۷۵ پایگاه در مساجد ، ۱۵۸ پایگاه معابر و مکان‌های پرتردد و ۲۹ پایگاه در مراکز نیکوکاری برای جمع‌آوری زکات فطره مؤمنین روزه‌دار در روز عید فطر مستقر شدند.

وی بابیان اینکه هدف‌گذاری شده بود ۲۵ میلیارد ریال زکات فطره در استان جمع‌آوری شود ، افزود : ۱۰۰درصد برنامه پیش بینی شده دراین بخش محقق شد که امیدواریم با جمع‌بندی زکات فطره جمع‌آوری‌شده در روستاهادرصد تحقق برنامه پیش‌بینی‌شده استان در این بخش افزایش یابد.

انتهای پیام /

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۸:۵۶


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی