۳def46f1-4117-4f52-8cad-1f9b4b251a68
معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  با بیان اینکه ۴۰ درصد سرطان ها قابل پیشگیری است، گفت: در زمینه درمان بیماران مبتلا به سرطان نیز  نیازمند استفاده از تجهیزات پیشرفته و فوق پیشرفته هستیم.

به گزارش زنجانم، دکتر علی اکبر سیاری شامگاه روز گذشته در بازدید از کلینیک رادیوتراپی مهرانه، با بیان اینکه بنای کار این انجمن عشق به مردم است، عنوان کرد: یقینا خیر و برکت این مجموعه در درجه اول نصیب بنیانگذاران، خیران و دست اندرکاران این مجموعه می شود.

وی با بیان اینکه مدیران و مسئولان مهرانه صداقت و راستگویی و امانت داری را با هنر خود بنیان نهاده اند، ابراز کرد: دست اندرکاران مهرانه با استفاده مناسب از عنصر ارق ملی و قومیتی نهالی را کاشته اند که یقینا به درخت پربار و تنومندی تبدیل می شود.

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با ابراز خرسندی از ارائه خدمات رایگان توسط انجمن خیریه مهرانه زنجان اظهار کرد: ارائه خدمات رایگان و با کیفیت به بیماران مبتلا به سرطان یکی از ویژگی های شاخص این انجمن خیریه است که اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری و درمان سرطان توانسته است بار زیادی از مشکلات دولت را حل کند.
محمدرضا صایینی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان  نیز در این بازدید با اشاره به فعالیتهای ورزشی و فرهنگی صورت گرفته در مهرانه خاطرنشان کرد:  فعالیت های ورزشی این مجموعه در راستای ارتقا سطح سلامت مردم موثر بوده و این فعالیتها در زمینه ترویج تغذیه سالم  و نیز انجام فعالیتهای ورزشی برای پیشگیری از سرطان بسیار موثر بوده است.

۱۵۱f1c75-be57-4070-9d62-38c350721285

e2d64424-f59c-42b9-8395-feb921105a0d

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۹:۰۲


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی