۵۶f7c99c-721f-4e44-b662-b1855c195de2
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان مطرح کرد:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه بالغ بر ۱۱هزار دانشجو در سطح استان در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند،گفت: ۳۴۰نفر هئیت علمی در این دانشگاه حضور دارند.

یداله رجائی ظهر امروز در آیین رونمایی از کتاب مجموعه مدل ها و الگوهای مدیریت سبد پروژه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اعتمادیه زنجان با حضور زهرا اربابی نویسنده کتاب برگزار شد،  اظهار داشت : دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در فضای ۴۷ هکتاری ایجاد شده است که در مجموعه اعتمادیه در فضای به مساحت ۷ هکتار سه دانشکده پرستاری و مامایی ، فنی و مهندسی و نیز دانشکده علوم پایه را در خود جای داده است.
وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ رتبه علمی در بین ۱۵ دانشگاه برتر در بین واحدهای دانشگاهی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان اظهار کرد: در  واحد سایت امام در زمینی به مساحت ۴۰ هکتارعلاوه بر دانشکده ها، فضای خوابگاهی، ورزشی و آزمایشگاه ها راه اندازی شده است که خوشبختانه از نظر تجهیزات ایجاد شده حائز شرایط بسیار مطلوبی است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی،  ۸۵رشته در مقطع کارشناسی ارشدو ۲۴رشته در مقطع دکترا در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان راه اندازی شده است.

رجائی با اشاره به حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی استان از انجام کارهای علمی و پژوهشی ابراز کرد:  رونمایی از این کتاب که توسط خانم زهرا اربابی معاونت سازمان برنامه ریزی و بودجه کشور به همراه سید کامران یگانگی و امیر عزیزی تالیف شده است در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان انتشار یافت است که این امر نشان از توجه ویژه این دانشگاه و حمایت ها در زمینه انتشار کتب علمی و پژوهشی است.

۰۱۸۴۵۴d4-ea2e-407a-8fca-3ca394361be5

۵۶f7c99c-721f-4e44-b662-b1855c195de2

۷e5fe2b1-9e77-4aef-8c24-184841bca5f8

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۶


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی