images (2)
معاون سازمان برنامه و بودجه:

معاون توسعه منابع انسانی و امور استان‌های سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ضرورت استفاده از نیروهای متخصص دانشگاهی در مدیریت کشور گفت: رفع چالش های مدیریتی با استفاده از  سرمایه انسانی دانشگاه ها محقق می شود.

به گزارش زنجانم، زهرا اربابی ظهر امروز در آیین رونمایی از کتاب  تالیف خود با عنوان مجموعه‌ مدل‌ها و الگوهای مدیریت سبد پروژه‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان  اظهار داشت: من از خانواده دانشگاه آزاد بوده و این را به عنوان یک افتخار برای خود می دانم.
وی تصریح کرد: بسیاری از چالش های مدیریتی در کشور با تکیه بر ظرفیتهای جامعه دانشگاهی قابل مرتفع بوده و باید از سرمایه انسانی دانشگاه برای حل مسائل و مشکلات اجرایی کشور بهره برد.
اربابی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه آزاد در تربیت نیروی انسانی کشور خاطرنشان کرد: بسیاری از مدیران توانمند در مدیریت اجرایی کشور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد هستند که تا حدودی توانسته اند اندیشه خصوصی سازی را کشور نهادینه کنند.
معاون توسعه منابع انسانی و امور استان‌های سازمان برنامه و بودجه خاطر نشان کرد: تک تک اعضای علمی در بدنه دولت می توانند در پیشبر اهداف توسعه و خصوص سازی موثر باشد.
وی ایجاد واحدهای دانشگاه آزاد را یکی از عوامل تاثیر گذار در پرورش نیروی انسانی دانست و گفت: در استانهای کمتر توسعه یافته یکی از عوامل تاثیر گذار در پرورش نیروی انسانی حضور دانشکاه آزاد اسلامی یوده است و دانشگاه آزاد توانسته است با تربیت نیروی متخصص گام های موثری را در روند توسعه کشور بردارد.
لاز م به ذکر است کتاب مجموعه مدل ها و الگوها مدیریت سبد پروژه ها توسط زهرا اربابی، سید کامران یگانگی، امیر عزیزی نگارش یافته است که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان انتشار یافته است.
۵۶f7c99c-721f-4e44-b662-b1855c195de2
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی