scn_1riazi
با برگزاری پنجمین دوره سمینار آنالیز تابعی و کاربردها آن

به گزارش زنجانم ، صبح امروز آیین افتتاحیه پنجمین سمینار آنالیز تابعی و کاربردهای آن به میزبانی دانشگاه زنجان  در سالن سهرودی این دانشگاه برگزار شد. پنجمین دوره سمینار به همت گروه ریاضی دانشکده علوم دانشگاه و با همکاری انجمن ریاضی ایران  و با حضور جمعی از ریاضیدانان کشور، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در […]

به گزارش زنجانم ، صبح امروز آیین افتتاحیه پنجمین سمینار آنالیز تابعی و کاربردهای آن به میزبانی دانشگاه زنجان  در سالن سهرودی این دانشگاه برگزار شد.

پنجمین دوره سمینار به همت گروه ریاضی دانشکده علوم دانشگاه و با همکاری انجمن ریاضی ایران  و با حضور جمعی از ریاضیدانان کشور، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در حال برگزاری است .

برای حضور در این سمینار  ۷۰ مقاله از بین مقالات ارسال شده به دبیرخانه، مورد پذیرش قرار گرفته است که ۶۳ مورد به صورت سخنرانی و ۵ مورد به صورت پوستر ارائه در طی روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه ارائه می شود.

برگزاری این همایش به مدت دو روز کاری خواهد بود و مهدی رجبعلی پور چهره ماندگار ریاضی کشور از دانشگاه شهید باهنر کرمان و فرهنگستان علوم ایران یکی از سخنرانان این مراسم خواهد بود.

مسعود امینی از دانشگاه تربیت مدرس، علیرضا امینی هرندی از دانشگاه اصفهان، محمد صال مصلحیان از دانشگاه فردوسی مشهد از دیگر اساتید دانشگاهی کشور هستند که به ارائه مقالات خواهند پرداخت.

دهقان رئیس انجمن ریاضی ایران نیز به عنوان مهمان ویژه این مراسم حضور دارند.

لازم به ذکر است چهارمین دوره این سمینار تخصصی در سال ۹۴ به میزبانی مشهد مقدس برگزار شده بود.

انتهای پیام/

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی