۱۵۲۶۰۰_۱۶۷۱۴۶۰۵۴۰_۲۴۸۰_۱۲۹۰
کارشناس عمره و عتبات عالیات دانشگاه زنجان خبر داد:

کارشناس عمره و عتبات عالیات دانشگاه زنجان گفت: مهلت ثبت نام دانشگاهیان برای سفر به عتبات عالیات(نجف،کربلا و کاظمین) تا امروز ۲۲ تیرماه است

احمد حیدری در گفت و گو با خبرنگار زنجانم اظهار داشت: ثبت نام دانشگاهیان سراسر کشور در ۵ گروه، شامل اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها انجام می شود که اعزام دانشجویان به این سفر معنوی در ماههای مرداد،شهریور و مهر انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام متقاضیان تا امروز اعلام شده است،تصریح کرد: احتمال تمدید زمان ثبت نام وجود دارد.

 

کارشناس عمره و عتبات عالیات دانشگاه زنجان با بیان اینکه اعزام دانشگاهیان به دو صورت زمینی و هوایی انجام می شود، ابراز کرد: هزینه عتبات دانشگاهیان در سفر زمینی  یک میلیون و ۱۵۰هزار تومان و هوایی یک میلیون و ۶۰۰هزار تومان اعلام شده است که این هزینه در شهرهای مختلف با توجه به مسافت متغییر است.

 

حیدری از پرداخت وام یک میلیونی برای سفرهای زمینی و وام یک و نیم میلیونی برای سفرهای هوایی خبر داد و اظهار کرد:متقاضیان برای ثبت نام در هفدمین دوره عتبات دانشگاهیان می توانند از طریق لینک سایت لبیک در پایگاه اینترنتی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اقدام کنند.

کارشناس عمره و عتبات عالیات دانشگاه زنجان افزود:تسهیلات به تمامی متقاضیان دانشگاهی که ثبت نام کرده باشند تعلق می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت می کنند  و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین اعزام می شوند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۴


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی