جشنواره-مطبوعات-و-رسانه-های-استان-زنجان-تمدید-شد

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، با اعلام این خبر گفت: مهلت زمان شرکت در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان تا ٢٧ تیرماه ٩۶ تمدید شد.

به گزارش زنجانم وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ابراهیم قاسمی اظهار داشت:تا کنون بیش از ٣٠٠ اثر در دو بخش اصلی و جنبی جشنواره دریافت شده و به دلیل استقبال بالای خبرنگاران از این جشنواره، تصمیم به تمدید دو روزه آن گرفتیم.

وی تصریح کرد:  پیش از این یکبار مهلت ارسال آثار تمدید شده و اینک برای بار دوم تا ٢٧ تیرماه این مهلت تمدید می‌شود.

به گفته این مقام مسئول تا ظهر امروز بیش از ۶٠ نفر آثار خود را در بخش‌ها مختلف مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس(شامل خبری، غیر خبری)، خبر، گزارش(شامل خبری، تحلیلی )، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه‌آرایی و طنز مکتوب به دبیرخانه ارسال کرده‌اند.

وی آدرس http://zanjan.pressfestival.ir را برای بارگذاری آثار اعلام کرده و گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقاء سطح کیفی خبر و اطلاع‌رسانی در استان، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه‌خوانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌های استان و توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات است.

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در مورد ضوابط و مقررات شرکت در این جشنواره اعلام کرد: آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شوند که در فاصله زمانی ابتدای تیر ماه  ٩۵ تا پایان خرداد ماه ٩۶ در یکی از سرپرستی‌های نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه خبری استان منتشر شده باشد.

همچنین نام صاحب اثر باید در صفحه منتشره قید شده و مطالب با امضای مستعار پذیرفته نمی‌شود. افرادی که آثار آنها با نام مستعار و کد ثبت می‌شود باید به تایید مدیر مسئول رسانه برسد.

مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با روز خبرنگار در ١٧ مردادماه برگزار شده و متقاضیان بعد از بارگذاری مطالب خود در سایت جشنوار باید نسبت به ارسال اصل و یا تصویر چاپ شده آثار در این بخش به دبیرخانه اقدام کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۹:۱۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی