۷c1a37a3-6d36-416d-b768-1726e4dd9ecf
کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی:

کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیتهای کشور بدون توجه به فعالیتهای حزبی و جناحی افزود: ظرفیتها و فرصتها متعلق به کشور هستند و بهترین شیوه این است که از بالاترین سطح ظرفیتهای کشور در دولت دوازدهم بهره برده شود.

حسین کاشانی پور امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم اظهار کرد: شرایط انتخابات در دوره دوازدهم به گونه ای رقم خورد که برای نخستین بار شاهد این بودیم که دولت مستقر برای اخذ رای در شرایط بحرانی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مردم بطور کلی درباره کارآمدی دولت یازدهم نظر مثبتی نداشته و به ناکارآمدی دولت اذعان داشتند،تصریح کرد: در روزهای انتخابات تبلیغات به نحوی به مردم ارائه شد که عده ای بدلیل اینکه مبادا به وضعیت بدتری گرفتار شوند به حضور دولت مستقر رای دادند.
کاشانی پور با اشاره به انتقادات وارده به دولت یازدهم خاطرنشان کرد:همه برنامه های دولت به مسئله برجام ارتباط داده شد و متاسفانه گاهی شاهد بودیم که وعده های داده شده نیز نادیده گرفته شد.
این کارشناس ابراز کرد: در دولت روحانی شاهد شعار اعتدال بودیم ولی برخورد معتدل را ندیدیم و بهترین راه این بود وزرایی معرفی شود که کارآمدی داشته و عناصری انتخاب می شدند که عملکرد آنها قابل قبول باشد.
کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیتهای کشور بدون توجه به فعالیتهای حزبی و جناحی افزود: ظرفیتها و فرصتها متعلق به کشور هستند و بهترین شیوه این است که از بالاترین سطح ظرفیتهای کشور در جایگاه وزارت استفاده شود که این امر باید در انتخاب وزرای پیشنهادی رئیس جمهور به طور بارز دیده شود.
کاشانی پور خاطرنشان کرد: رئیس جمهور وظیفه الهی دارند کسی را انتخاب کنند که به بهترین وجه سکان دار اداره امور شوند.
وی تصریح کرد: متاسفانه نگاه سیاسی و جناحی در دولت یازدهم قوی بود و در دولت دوازدهم نباید اشخاص را صرفا به خاطر روابط خانوادگی و یا سیاسی در جایگاهی قرار داد که شایستگی این مسئولیت را ندارند .

 

*انتخاب افراد بر حسب روابط فامیلی و حزبی سبب لطمه به کشور می شود
کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی استفاه از افراد بدون در نظر گرفتن توان اجرایی آنها برای احزار پست و مسئولیت را سبب ایجاد لطمه و آسیب به کشور دانست و عنوان کرد: بهترین راه این بود دولتی معرفی شود که ایرادات وارده به آن فاحش نباشد.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین توان و اقدام در دولت یازدهم در حوزه بهداشت صرف شد اما همچنان بیشترین مشکلات را در این حوزه داریم و در حوزه اقتصادی نیز عملکرد قابل قبولی نداشته ایم.
کاشانی پور با بیان اینکه کابینه معرفی شده دارای نقدهای جدی است، عنوان کرد: عملکرد دولت یازدهم در حوزه صنعت در ایجاد رونق برای واحدهای صنعتی چندان بارز نبوده و تعطیلی کارخانجات و رشد واردات کالا به کشور را شاهد بوده ایم.

 

*نگاهجدی رئیس جمهور به حل مشکل مسکن را نداشته ایم
وی با ابراز اینکه نگاه جدی رئیس جمهور به حل مشکل مسکن را نداشته ایم، گفت: بیشترین نگاه سیاسی و جناحی در معرفی وزیران آموزش و پرورش و وزارت علوم دیده می شود که انتخاب سیاسی و جناحی سبب شده است که ما افت رشد علمی را در چهار سال دولت یازدهم داشته باشیم.
کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی خاطرنشان کرد: امیدواریم حال که رئیس جمهور این یاران را برای خود برگزیده در چهار سال آینده شاهد نهایت تلاش وزراء برای رفع کاستی ها و اشکالات گذشته باشیم و دولت دوازدهم عزم خود را برای خدمت به ملت و کشور جزم کند .
کاشانی پور ابراز کرد: سکان اداره کشور طی فرآیندهای قانونی در دست هر مجموعه ای قرار گیرد وظیفه همه کمک در چارچوب قانون و ارزش ها و آرمان های انقلاب ، و هدایت های امام (ره )و رهبر معظم انقلاب است و وظیفه همه ما هم کمک در این مسیر و هم مطالبه بر اساس ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی