رایگان ۱
بمناسبت عید قربان انجام شد:

مدیر درمان استان زنجان گفت: در راستای ارائه خدمات جامعه بسیج پزشکی استان زنجان و انجام کار جهادی تیم ۶ نفره پزشکی به روستای قره بولاغی اعزام شدند.

به گزارش زنجانم،علی محمدی امروز در جمع خبرنگاران از اعزام دهمین اکیپ کادر درمانی بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی به مناطق محروم استان زنجان خبر دادو اظهار داشت:بمناسبت عید قربان با بررسی و اعلام بسیج جامعه پزشکی ، روستای قبله بولاغی از توابع بخش قره پشتلو شهرستان زنجان برای اعزام اکیپ و ارائه خدمات درمانی انتخاب شد.
وی تصریح کرد:  کادر ۶ نفره اعزام شده به این روستای محروم استان شامل یک نفر پزشک عمومی، یک نفر ماما، دونفر پرستار، یک نفرتکنسین دارو و تجهیزات پزشکی و یک تکنسین آموزش بهداشت بوده است.

رایگان ۲

این مقام مسئول افزود: علاوه بر ارائه خدمات درمانی و  پزشکی، آموزش‌های مامایی و بهداشت فردی نیز توسط ماما و تکنسین آموزش بهداشت به اهالی روستا ارائه شد.

محمدی هزینه اقلام داروئی ارائه شده به اهالی این روستا را بیش از ۷۰۰ هزار تومان اعلام کرد و تصریح کرد: این تیم به بیش از ۷۱ نفر خدمات ویزیت ، ۴۰ نفر مشاوره های آموزشی ، ۵ بیمار خدمات مامایی وبه ۶۰ بیمار خدمات پرستاری ارائه کرده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکههدف از اعزام تیم های پزشکی ، خدمت رسانی رایگان به اهالی مناطق محروم است، تاکید کرد: اطلاع رسانی قبلی به اهالی این دهستانکه بالغ بر ۳ هزار و ۲۵۰ نفر جمعیت است توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی استان انجام شده و تیم اعزامی با استقرار در یک مدرسه ، به ارائه خدمت پرداختند.

رایگان ۱

مدیر درمان استان زنجانخاطرنشان کرد: ارائه آموزش به ۴۰ نفر ساکنان روستائی در زمینه حساسیتهای فصلی ،تب کنه ای ، شستشوی اصولی دستها ، شستشوی صحیح سبزیجات و مبارزه با تب مالت از دیگر خدمات ارائه شده این گروه جهادی بوده است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی