۵۷۵۱۶۳۵۹
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان:

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان  با ارائه عملکرد یگان حفاظت منابع طبیعی استان در طی دو ماه اخیر گفت: در طی مرداد و شهریور امسال بالغ بر ۱۳۴ هکتار از اراضی استان دچار حریق شده بود که توسط نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی امحا شد.

منصور خسروی امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم، اظهار  داشت: در دهم شهریورماه نیز شاهد دو مورد از آتش سوزی  در روستای خلیفه لو و  روستای ابدال بودیم که خوشبختانه در این دو مورد تنها ۱٫۵ هکتار از مراتع استان دچار حریق شده که  با کمک یگان حفاظت منابع طبیعی و اهالی خاموش شد.

این مقام مسئول  با اشاره به خلع ید و رفع تصرف از ۱۶ هزار و ۵۹۷ هکتار از اراضی استان در طی مرداد ماه اشاره کرد و گفت: با انجام ۶۸ مورد عملیات از تصرف غیر مجاز ۲۶۳هزار و ۹۴۸ هکتار از اراضی و مراتع استان پیشگیری شد.

وی با بیان اینکه در طی ماه گذشته ۱۲۲ مورد تماس مردمی برای انجام ماموریت داشته ایم، عنوان کرد: مردم بهترین ناظر بر حفظ منابع طبیعی هستند و می توانند درامر پیشگیری و ارائه گزارش در خصوص تخلفات صورت گرفته دستگاه های دولتی را یاری دهند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به وقوع ۷ مورد تخلف در خصوص چرای دام در مناطق غیر مجاز عنوان کرد: با انجام عملیات توسط نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان ۹۸۵ واحد دامی از این مراتع اخراج شدند.

خسروی به توقیف ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی به تعداد ۷ مورد در مردادماه  اشاره کرد و افزود: طی ماه گذشته در زمینه تخلفات هیچ فردی بازداشت نشده است.

وی تصریح کرد: ۹۸ مورد پرونده نیز در مردادماه در خصوص پرونده ماده ۵۵ تنظیم شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۹:۲۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی