top2-400x267
انتصابات صورت گرفته در دانشگاه زنجان؛

طی احکام صادر شده از طرف رئیس دانشگاه زنجان مدیران گروه های آموزشی مدیریت وحسابداری، نقشه برداری، علوم ورزشی و نیز معاون پژوهشی دانشکده علوم منصوب شدند.

به گزارش زنجانم،  بر اساس حکم صادر شده از سوی سید محسن نجفیان رئیس دانشگاه زنجان،  مصطفی جعفری استادیار گروه آموزشی  و عضو هیات علمی گروه مدیریت و حسابداری به عنوان مدیر گروه آموزشی مدیریت و حسابداری منصوب شده است که پیش از این حسین عظیمی در این سمت فعالیت داشت.

در تغییر و تحولات سال تحصیلی جدید دانشگاه زنجان دکتر غلامرضا جودکی  و دکتر حسن قره خانی به عنوان مدیران گروه نقشه برداری و گروه علوم ورزشی منصوب شدند.

مجید عباسی واحمد رحمانی مدیران پیشین گروه آموزشی نقشه برداری و علوم ورزشی بودند.

با حکم صادر شده از سوی ریاست دانشگاه ، رضا رسولی عضو هیأت علمی گروه فیزیک نیز به عنوان معاون پژوهشی دانشکده علوم منصوب شد.

مصطفی جعفری  مدیر گروه آموزشی مدیریت و حسابداری، دوره‏ کارشناسی خود را در دانشگاه تهران ، دوره ی کارشناسی ارشد و دکتری خود را  در دانشگاه شهیدبهشتیدر رشته مدیریت بازرگانی سپری کرده است .

 

غلامرضا جودکی مدیر گروه و استادیار گروه آموزشی نقشه برداری دوره‏ کارشناسی  را در دانشگاه تهران، رشته مهندسی نقشه برداری و دوره ی کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تهران، رشته ژئودزی و مقطع دکتری را در دانشگاه علوم تکنولوژی نروژ، رشته ژئودزی طی سال های ۹۳-۱۳۸۸ گذرانده است.

 

رضا رسولی دانشیار گروه آموزشی فیزیک، دوره‏ کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه صنعتی شریف در رشته فیزیک سپری کرده است.

 

دکتر حسن قره خانی استادیار گروه آموزشی علوم ورزشی نیز  در کارنامه علمی خود کارشناسی را در دانشگاه تربیت معلم سبزوار ، دوره ی کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تربیت مدرس و دکتری را در دانشگاه تربیت مدرس، رشته مدیریت ورزشی را دارد.

انتهای پیام/

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۹:۰۱


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی