۵۲b7d6a1-b1e9-43e1-a1bb-b58c85e51c0d
در ده روز اول محرم امسال صورت گرفت؛

رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت: جمع وجوه نذورات نقدی و فروش احشام این حسینیه از آغاز تا دهم محرم سال‌جاری ۴ میلیارد و ۲۰۰ تومان بوده است.

به گزارش زنجانم، محمدجواد غم‌پرور امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ماه محرم امسال  بسیاری از مردم اقدام به اهدای وجه نقدی قربانی‌های نذری خود به حسینیه اعظم کردند.

وی تصریح کرد:در ۱۰ روز اول محرم امسال وجوه نقدی ۲ هزار و ۲۹۲ راس گوسفند به حسینیه اعظم اهدا شده است.

رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان تعداد گوسفندان زنده اهدا شده توسط مردم به حسینیه اعظم زنجان را ۴ هزار و ۶۵۷ راس اعلام کرد و ابراز کرد: ۲ هزار و ۱۱ راس گاو و گوسفند هم در مسیر دسته عزاداری این مسجد ذبح شده است.

رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان خاطرنشان کرد: مجموع گوسفندان نذری اهدا شده در محرم سال‌جاری به این حسینیه ۸ هزار و ۹۶۰ راس بوده است.

غم‌پرور از توزیع بیش از ۴۳ هزار پرس غذا در ایام محرم و روزهای هشتم و نهم و دهم در بین عزاداران، بیمارستان‌ها، سرای سالمندان و مؤسسات خیریه کودکان بی‌سرپرست خبر داد و گفت: ۱۸ هزار و ۲۲۵ بسته حلوای نذری هم در بین عزاداران توزیع شده است.

وی ادامه داد: در دهه محرم سال‌جاری ۳۴ هزار و ۷۹۸ بیمار از خدمات درمانی دارالشفای حسینیه اعظم زنجان در بخش‌های مختلف از جمله پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص و خدمات دندانپزشکی، رادیولوژی، آزمایشگاهی، خدمات پرستاری، مامایی و … بهره‌مند شده‌اند.

رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان ضمن تشریح محل هزینه کرد نذورات مردمی افزود: امور عمرانی، فرهنگی، خریداری تجهیزات مورد نیاز و هزینه‌های نگهداری از جمله مهمترین موارد هزینه‌کرد این نذورات به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۹:۲۶


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی