۶۹c93e59-325c-407b-a169-88610e492431_700671
مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه:

مدیرعامل مهرانه در جمع خیران رابط این مجموعه در ادارات و دستگاه‌های دولتی و خصوصی استان گفت: انجمن مهرانه در راستای کمک به بیماران نیازمند از هیچ کوششی دریغ نکرده و حتی نسخه های ۵۰ میلیون تومانی بیماران مبتلا به سرطان زنجانی توسط مهرانه پرداخت شده است.

به گزارش زنجانم، اصغر وثوق،  در این نشست هم‌اندیشی اظهار داشت: باید به مردم زنجان اطمینان داد که کمک‌های مالی آنان صرفا برای دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان داخل استان هزینه می‌شود.

وی تصریح کرد:شفافیت لازمه کار هر خیریه و موفقیت آن است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مجموعه مهرانه تلاش دارد تا خدمات رایگان در حوزه سرطان را به بیماران بومی زنجان ارائه دهد و اگر شهروندان عزیز خلاف این موضوع را مشاهده کردند حتما به مسئولان امر مجموعه مهرانه گزارش دهند.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان با بیان این‎که تمامی بیماران مبتلا به سرطان استان تحت پوشش مهرانه قرار گرفته اند، گفت: رسیدن به این امر  در سایر استان های کشور بی نظیر است.

وثوق در ادامه به برنامه‌های این مجموعه در حوزه آموزش و پیشگیری اشاره کرد و گفت: در حوزه پیشگیری  برنامه جامعی تدوین شده است که هدف گذاری شوه است تا پس از ۵ سال در ۴ حوزه ورزش، تغدیه سالم، پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه و پیشگیری از استعمال دخانیات و سیگار نتایج اثربخشی د استان داشته باشبم.

 

*ارائه خدمات رایگان به ارزش۱۱۵میلیارد ریال

 

جلال بهاریان، بازرس اصلی مهرانه در نشست هم اندیشی با رابطان خیر این مجموعه در ادارات، نهادها و دستگاه های استان در حوزه کمک مالی با اشاره به خدمات رادیوتراپی رایگان انجمن به بیماران داخل استان زنجان و سراسر کشور تصریح کرد: طی ۲ سال و ۹ ماه یعنی از آغاز به کار کلینیک مهرانه تا پایان شهریور ۹۶، این مرکز خدمات رایگان ۱۱٫۵ میلیارد تومان به بیماران مبتلا به سرطان سراسر کشور ارائه کرده است.

 

وی با عنوان این‌که ” اعتبار هر خیریه به شفافیت مالی ان مجموعه است” از ارائه گزارشات مربوط به درآمدها و هزینه‌های کلینیک و تک تک کمیته ها به صورت روزانه به مدیرعامل مهرانه خبر داد.

در پایان هر یک از اعضای حاضر در جلسه که از جمله رابطان مهرانه در شرکت شمش روی میهن، مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان، شرکت ایران ترانسفو، دانشگاه آزاد اسلامی، اداره کل کتابخانه‌ها، بیمارستان آیت‌اله موسوی، آموزش و پرورش ناحیه یک و دو (شاغلین و بازنشستگان)، شرکت نخ تایر صبا، شرکت تدبیر شیمی حیان، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل حفاظت محیط زیست، بانک ملی، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اداره کل زندان ها، دیوان محاسبات، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان و اداره امور مالیانی (که به عنوان نخستین اداره در استان در مسیر حمایت از بیماران مهرانه گام برداشت)، دانشکده پزشکی، اداره کل فنی و حرفه ای، پارس سوئیچ برای پیشبرد اهداف کمیته مالی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و پس از آن از سوی مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه لوح تقدیری را به دلیل تمامی خدمات ارزشمندشان دریافت کردند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۴


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی