۵۷۰۲۸۸۱_۸۳۳ (۱)
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبر داد:

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اعلام اینکه تیراژ کتابهای چاپ شده در تابستان امسال ۵۳ هزار جلد بوده است، گفت:  مجموع تیراژ کتاب‌های تالیف شده در چاپ اول، کتابهای ترجمه شده و تیراژ کتابهای ترجمه چاپ مجدد ۵۳ هزار جلد بوده است.

به گزارش زنجانم، ابراهیم قاسمی امروز در جمع خبرنگاران تیراژ کتاب‌های تالیف شده در چاپ اول را ٣۶ هزار و ۵٠٠  جلد عنوان کرده اظهار داشت:  ١۵ هزار و ۵٠٠ جلد نیز تیراژ کتاب‌های ترجمه شده چاپ نخست در ٣ ماهه تابستان است.

وی تصریح کرد:تیراژ  دو عنوان کتاب‌ ترجمه چاپ مجدد نیز هزار جلد بوده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ۴۸ عنوان کتاب در طی تابستان تالیف و ترجمه شده است، عنوان کرد: بازار کتاب زنجان شاهد تالیف ٣٣ عنوان کتاب و ترجمه ١۵ عنوان کتاب دیگر در چاپ نخست بوده است.

وی با بیان اینکه در تابستان امسال ٢ عنوان کتاب ترجمه نیز به چاپ مجدد رسید ، عنوان کرد: تیراژ این دو کتاب‌ چاپ مجدد نیز هزار جلد بوده است.

قاسمی تصریح کرد: ۴۵ عنوان کتاب تالیفی چاپ نخست در سه ماهه اول  امسال نیز توسط بازار کتاب زنجان به چاپ رسیده است که ٧ جلد کتاب ترجمه شده چاپ نخست نیز در زنجان منتشر شد که تیراژ کتاب‌های تالیف شده چاپ اول ۴٩ هزار و ۵٠٠ جلد و تیراژ کتاب‌های ترجمه شده چاپ اول نیز ٧ هزار جلد بوده است.

وی افزود: در بهار امسال  دو عنوان کتاب تالیفی و چهار عنوان کتاب ترجمه نیز به چاپ مجدد رسید .

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تاکید کرد:  تیراژ کتاب‌های تالیف شده چاپ مجدد در این بازه زمانی ٢ هزار جلد بوده و شمارگان کتاب‌های ترجمه شده نیز بالغ بر ۲ هزار و ۳۰۰ جلد است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۸:۳۶


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی