IMG_20171012_183101
در نشست خبری مدیرعامل مهرانه با اصحاب رسانه استان مطرح شد؛

مدیرعامل مهرانه با بیان اینکه یکی از مجهزترین  و مدرن ترین بخش شیمی درمانی کشور در زنجان به همت مهرانه راه‌اندازی شده است،گفت:این مجموعه آذرماه امسال به طور رسمی افتتاح می شود.

 

به گزارش زنجانم،اصغر وثوق، مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان زنجان که صبح روز پنجشنبه ۲۰ مهر ماه در محل سالن جلسات مرکز همایش های بین المللی مهرانه برگزار گردید، رسانه ها را آیینه تمام نمای مردم دانست و به تشکیل ۵۳۰۰ فقره پرونده در مدت ۱۱ سال فعالیت این مجموعه در استان اشاره کرد.

 

وی با اشاره به پذیرش ۲۳۰۰ بیمار در مرکز رادیوتراپی مهرانه از آذرماه ۹۳ تا اواخر شهریور ۹۶ از استان زنجان و سراسر کشور تصریح کرد: مهرانه خدمات درمانی مربوط به رادیوتراپی به ارزش ۱۲ میلیارد تومان به این بیماران ارائه کرده است.

 

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه از راه‌اندازی  یکی از مجهزترین  و مدرن ترین بخش شیمی درمانی کشور در زنجان به همت مهرانه خبر داد و گفت: بخش شیمی درمانی مهرانه مجهز به ۴۷ تخت از ابتدای مهر ماه سال جاری به صورت آزمایشی و با پذیرش بیمار فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

وی زمان افتتاح رسمی بخش شیمی درمانی مهرانه را آذرماه سال ۹۶ اعلام کرد و با بیان اینکه رسالت مهرانه مدیریت بیمار مبتلا به سرطان نیست بلکه مدیریت بیماری سرطان می باشد به برنامه های سلامت محور تنظیم شده این مجموعه در ۴ حوزه ترویج ورزش همگانی، آموزش دختران و بانوان، ترویج تغذیه سالم در مدارس و پیشگیری از استعمال دخانیات و سیگار اشاره کرد.

 

وثوق ادامه داد: از ابتدای اجرای طرح آموزش دانش‌آموزان در مدارس زنجان، تاکنون ۲۵ هزار نفر تحت پوشش این آموزش های سلامت محور قرار گرفته اند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۷


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی