IMG_20171012_185111
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه خبر داد:

مسئول کلینیک رادیوتراپی مهرانه با اشاره به کمکهای خوب خیران در درمان بیماران سرطانی گفت: با کمک ۱۴۰۰میلیون تومانی دومین دستگاه هایپر ترمیای کشور در بخش شیمی‌درمانی مهرانه استقرار یافت.

به گزارش زنجانم،جواد گرانمایه مسئول کلینیک رادیوتراپی مهرانه روز پنجشنبه ۲۰ مهر ماه ۹۶ در نشست خبری با خبرنگاران استان زنجان با اشاره به پذیرش روزانه بیماران در بخش شیمی درمانی این مجموعه از ابتدای مهر ماه ۹۶ عنوان کرد: این بخش مجهز به ۴۷ تخت می باشد.

 

وی با اشاره به استقرار دومین دستگاه هایپر ترمیای کشور در بخش شیمی‌درمانی مهرانه در زنجان گفت: یکی از خیران ساکن خارج از کشور با صرف هزینه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان این دستگاه را خریداری کرده و به مهرانه هدیه داده است.

 

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه با اشاره به استقرار مجهز ترین دستگاه‌ها در بخش شیمی درمانی این مجموعه نظیر سیستم احضار پرستار و مکاتبه ای بودن این ارتباط بین بیمار و کادر درمان و روش خدمات رسانی پرسنل به مراجعه‌کنندگان تاکید کرد: این بخش بر اساس استانداردهای روز اروپا طراحی شده است.

 

وی با بیان اینکه تمامی پرسنل بخش شیمی درمانی در کنار متخصص بودن بومی زنجان می‌باشند، بر لزوم خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بر اساس رسالت های بشردوستانه مهرانه و توجه به اصل تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.

 

گرانمایه با بیان این که در آینده ای نزدیک آزمایشگاه فوق تخصص را در این مجموعه راه‌اندازی خواهیم کرد، عنوان کرد: ظرفیت موجود در بخش شیمی درمانی مهرانه ۲ برابر ظرفیت شیمی درمانی بیمارستان ولیعصر (عج) می باشد و با آغاز به کار این بخش بسیاری از مشکلات از جمله بالا بودن حجم بیماران در این بیمارستان مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی