download
دبیر هیئت گلف استان زنجان خبر داد:

دبیر هیئت گلف استان زنجان از برگزاری جشنواره پائیزه گلف و مینی گلف در چهارشنبه هفته جاری  برای نخستین بار در زنجان خبر داد و گفت: این مراسم با حضور مسئولان اداره کل ورزش و جوانان و نمایندگان هیئات ورزشی استان و سایر مسئولین استانی و شهری برگزار می شود.

هادی حسینی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  ورزش به عنوان یکی از ارکان تامین شادابی و سلامتی جسم و روح و به عنوان شاخص اصلی سلامت اجتماعی و فرهنگی دارای  نقشی اساسی و بنیادی است.

وی با اشاره به لزوم انجام برنامه ریزی برای گسترش ورزش های همگانی در استان  ابراز کرد: انجام ورزشهای با هزینه پایین و به صورت گروهی و خانوادگی باید مورد توجه مسئولان ورزشی قرار گیرد که در این راستا برگزاری جشنواره های ورزشی می تواند نقش موثری در آگاه سازی و فرهنگ سازی بین اقشار مختلف برعهده داشته باشد.

دبیر هئیت گلف استان زنجان خاطرنشان کرد:  یاوران مهرانه نیز برای ترویج ورزش همگانی در این جشنواره حضور  می یابند.

وی از برگزاری جشنواره پائیزه گلف و مینی گلف در چهارشنبه هفته جاری (۲۶ مهر ۹۶) برای نخستین بار در زنجان خبر داد و گفت: این مراسم پرنشاط راس ساعت ۱۵ در چمن طبیعی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود.

حسینی با بیان اینکه در این جشنواره حضور حداقل ۲۰ خانواده قطعی ‌می‌باشد، از خانواده های زنجانی خواست تا در جشنواره پائیزه گلف حضور موثری داشته باشند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی