دانلود (۵)
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان:

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان از عضویت رایگان مردم در کتابخانه های عمومی زنجان طی فردا خبر داد .

امیرعلی نیک‌بخش امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم اظهار داشت: از جمله برنامه های هفته کتابخوانی که به صورت روتین در طی سالهای گذشته نیز اجرا شده است عضویت رایگان شهروندان در کتابخانه های عمومی استان زنجان است.
وی تصریح کرد: یست و پنجمین دوره هفته کتاب از ۲۰ آبان تا سوم آذر ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور در استان زنجان نیز اجرایی می شود که در این راستا بیش از ۳۰۰ عنوان  برنامه در طول هفته جاری در استان اجرا می شود.
این مقام مسئول تشریح کرد: تقدیر از کتابداران نمونه، دیدار کتابداران با مقامات استانی، برگزاری مسابقات فرهنگی، جلسات نقد و بررسی کتاب از جمله برنامه‌‌های هفته کتاب و کتابخوانی  در استان زنجان است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با اعلام اینکه  خاطرنشان کرد:  خوشبختانه در طی سالهای اخیر تعداد اعضای  کتابخانه‌های عمومی استان زنجان رشد مطلوبی داشته و در طی سالجاری شاهد رشد  ۱۷ درصدی در این زمینه بوده ایم.
وی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون ۹۲ باب کتابخانه عمومی فعال با یک میلیون و ۲۰۰ هزار جلد کتاب در این استان وجود دارد، عنوانکرد: در حال حاضر تعداد اعضای کتابخانه‌ها در استان زنجان بالغ بر  ۷۷ هزار نفر برآورد شده است که این میزان برابر با  ۷ درصد جمعیت استان است که این میزان در مقایسه با میانگین کشوری که ۳ درصد بوده ۴ درصد بیشتر است.
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۴


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی