۳۳۳۸۸b1b-3364-4c63-a5b2-90f808de5c54
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان خبر داد:

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان زنجان از آمادگی کامل مراکز درمانی استان زنجان برای پذیرش بیماران زلزله شمالغرب کشور خبر داد

علیرضا زراعتچی امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم، با ابراز تسلیت بمناسبت درگذشت تعدادی از هموطنانمان در حادثه زلزله غرب کشور و ابراز همبستگی با بازماندگان این حادثه اظهار داشت: تمامی مراکز درمانی،اورژانس ۱۱۵ استان زنجان  در حال آماده باش برای  ارائه خدمات درمانی هستند.

وی تصریح کرد: از ابتدای وقوع زلزله که در استان نیز شاهد آن بودیم تمام پایگاه های فوریتهای پزشکی استان  به حالت آماده باش درآمدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در طی چند روز گذشته اعزام تیم های درمانی به مناطق آسیب دیده را داشته ایم، عنوان کرد:  تیم درمانی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی متشکل از دو دستگاه آمبولانس،یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه ۱۰نفر از پرسنل مجرب و بالگرد اورژانس هوایی زنجان به مناطق دچار زلزله اعزام شده است.

وی خاطرنشان کرد: تمام مراکز درمانی سطح استان به ویژه بیمارستان آیت الله موسوی جهت پذیرش بیماران احتمالی اعزامی به زنجان آماده شده است.

لازم به ذکر است بنا به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان  گروه پزشکان متخصص دانشگاه علوم پزشکی نیز تشکیل و آماده اعزام به مناطق زلزله زده می باشد که  در صورت اعلام نیاز و درخواست به استان کرمانشاه اعزام می شوند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۹:۲۲


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی