۵۷۵۰۸۱۰۱
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان:

آقاجانلو با اشاره به برنامه های مربوط به حوزه آبخیز سفیدرود گفت: بر اساس پیگیری های مسولان اداره کل و سازمان موضوع اختصاص ۴۰۰ میلیون تومان از اعتبارات متمرکز آبخیزداری به استان زنجان اختصاص دهند که نیازمند پیگیری است.

 

به گزارش زنجانم، خلیل آقاجانلو  در جلسه شورای مدیران با اشاره به لزوم برنامه ریزی منسجم جهت تنظیم مبالغ و اعتبارات اختصاص یافته در تمامی بخش ها و حوزه ها در سطح استان و شهرستان ها اظهار کرد:مدیران بخش های مختلف باید در حوزه های تخصصی خود برنامه های دقیقی را تدوین کنند.

وی تصریح کرد: ما موظفیم سلسله مراتب اداری را رعایت نماییم و اجازه ندهیم مشکلاتی به وجود آید.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت توجه به پروژه های اقتصاد مقاومتی از سوی مدیران و معاونین تاکید کرد:  برای تحقق اهداف و برنامه ریزی های حفاظتی و حراستی باید مسولین امر پیگیری را در راس امور قرار دهند.

آقاجانلو با اشاره به لزوم پرداخت به موقع حقوق کارکنان یگانهای حفاظتی عنوان کرد: به منظور ارائه خدمات حفاظتی این یگان باید تدابیری اندیشیده شود تا دستمزدهای نیروها به موقع پرداخت گردد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به برنامه های مربوط به حوزه آبخیز سفیدرود ابراز کرد: بر اساس پیگیری های مسولان اداره کل و سازمان موضوع اختصاص ۴۰۰ میلیون تومان از اعتبارات متمرکز آبخیزداری به استان زنجان اختصاص دهند که نیازمند پیگیری است و همچنین استانداران این منطقه نیز باید مکاتبات لازم را انجام دهند.

این مقام مسئول با اشاره به قوانین ابلاغی نیز گفت: برخی از این قوانین نظیر قانون هوای پاک، قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ظرفیت های قابل توجهی دارد که نیازمند پیگیری و برنامه ریزی می باشد.

وی ادامه داد: معاونت فنی نیز موضوع ترسیب کربن را که از موضوعات مورد توجه سازمان است باید مورد توجه قرار دهد و مسول مربوطه باید نسبت به اجرای پروژه در این حوزه اقدام نماید.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۸:۰۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی