۸۲۳۵۲۲۵۷-۷۱۲۵۹۱۰۶
معاون دانشگاه زنجان:

معاون دانشگاه زنجان با بیان اینکه قراردادطرح‌های پژوهشی به ارزش ۱۷میلیارد ریال با دانشگاه زنجان بسته شده است،گفت: امیدواریم تا پایان امسال این میزان به رشد صددرصدی برسد.

به گزارش زنجانم، ابوالفضل جلیلوند امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن هفته پژوهش  اظهار داشت: یکی از رسالتهای اصلی دانشگاهها حوزه پژوهش است که دانشگاههای کشور باید برای رسیدن به دانشگاههای کارآفرین نیازمند توجه بیشتر به حوزه پژوهش هستند.

وی ابراز اینکه انجام پژوهش های کاربردی از وظایف اصلی دانشگاه ها است،تصریح کرد: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در حال رقابت برای رسیدن به دانشگاههای نسل سوم و چهارم هستند که توجه به بعد کارآفرینی از اهداف ایجاد دانشگاههای نسل سوم به شمار می رود.

 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه زنجان ابراز کرد: دانشگاه‌ها متناسب با نیازهای جامعه پژوهش‌های خود را به سمتی سوق دهند که نتایج پژوهش‌ها برای جامعه کاربردی، تقاضامحور و مسئله‌مدار باشد.

وی با اشاره به لزوم ارتباط بیشتر صنایع با دانشگاههای استان خاطرنشان کرد: با ایجاد اعتماد و تعامل با صنایع و فضای بیرون از دانشگاه سعی شده است تا پژوهش های انجام شده بر حسب نیازسنجی صنایع و جامعه انجام شود.

 

جلیلوند با اشاره  به احصا پژوهش های مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی استان گفت: در این راستا کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری در استان زنجان تشکیل و با عقد قرارداد انجام کارهای پژوهشی دستگاهها و ارائه راهکارهای لازم توسط نخبگان دانشگاهی صورت می گیرد.

معاون دانشگاه زنجان رقم قرارداد طرح‌های پژوهشی این دانشگاه با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف را بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برشمرد و گفت: این میزان انجام کار پژوهشی در ۴۰سال فعالیت این دانشگاه یک رکورد محسوب می شود که امیدواریم این میزان تا پایان سالجاری رشد صد درصدی داشته باشد.

این مقام مسئول ابراز کرد:  مبلغ ریالی قرارداد طرح‌های پژوهشی دانشگاه زنجان  به ارزش ۱۷ میلیارد ریال بوده است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۱


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی