۱۳۹۵۰۴۱۱۱۰۰۴۴۷۶۱۹۸۰۴۰۷۲۴
نماينده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد:

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری با انتشار پیامی در پی تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس این اقدام را نشان دهنده عمق دشمنی آشکار صهیونیست‌ها با مسلمین دانست.

به گزارش زنجانم، طرح آمریکا در خصوص به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس با اعلام  دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا موجی از اعترضات وسیع را در جامعه جهانی بویژه کشورهای مسلمان را به دنبال داشت.

اقدامی که به شدت توسط مسئولان، سیاستمداران ، مراجع عظام تقلید، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قالب سخنرانی ها و صدور بیانیه ها محکوم شد.

محمد حاج ابوالقاسم دولابی نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری نیز در واکنش به تصمیم رییس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس شریف  پیامی صادر کرد که متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله قاصم الجبارین
لتجدن اشد الناس عداوه للذین امنوا الیهود و الذین اشرکو
(بطور مسلم ، دشمن ترین مردم نسبت به مومنان را ، یهود و مشرکان خواهی یافت) مائده:٨٢
انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس از تلاویو به بیت المقدس در شرایط کنونی نشان دهنده عمق دشمنی آشکار صهیونیست ها با مسلمین و نوید بخش پایان عمر این رژیم منحوس است.
زمان آن رسیده است که کشور های مسلمان و امت رسول الله با شروع حرکت جهانی علیه این غده سرطانی، دامان منطقه را از لوث وجودش پاک کنند
به امید آزادی قدس شریف.

محمد حاج ابوالقاسم دولابی
نماینده مردم انقلابی استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری

همچنین آیت الله العظمی سید موسی شبیری زنجانی نیز با صدور پیامی با تأسف فراوان از این اقدام، همه آزاداندیشان را به روشنگری و محکومیت این حرکت خطرناک و مسلمانان را به اتحاد عملی در برابر این توطئه فراخواند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«فَوَیلٌ لِلَّذِینَ ظَلَمُوا مِنْ عَذَابِ یوْمٍ أَلِیمٍ» (زخرف/۶۵)

مسئله غیر انسانی و ضد دینی تثبیت قدس شریف به عنوان مرکز رژیمی منحوس و هتک مضاعف مسجدالاقصی (قبله اول مسلمانان) مایه تأسف فراوان است. این طرح می‌تواند به معضلی غامض و ریخته شدن بیش از پیش خون مسلمانان بی‌گناه و آوارگی آن‌ها بیانجامد.

روشنگری و اعلان محکومیت این حرکت وقیحانه، از سوی همه آزاد اندیشان و اتحاد عملی مسلمین نقش به‌سزایی در خنثی سازی این توطئه دارد. به امید روزی که وعده الهی ظهور منجی و موعود أمم حضرت بقیه الله الاعظم (علیه السلام) و برقراری قسط و عدل محقق شود.

انتهای پیام/

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی