۵۷۰۶۵۳
سهم هر شهروند 3 هزار و 849 تومان

هر شهروند زنجانی در این استان به‌طور میانگین در هشت‌ماهه امسال سه هزار و ۸۴۹ تومان صدقه پرداخت کرده است.

به گزارش زنجانم، هدایت صفری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از طرح‌های مهم اجرایی این نهاد در حوزه مشارکت‌های مردمی اجرای طرح صدقه است،: بیش از ۱۴۳ هزار صندوق صدقات کمیته امداد استان زنجان در سطح منازل، اصناف، اماکن عمومی و دولتی، شرکت‌ها و معابر این استان وجود دارد.

وی تصریح کرد: به‌طور میانگین هر شهروند زنجانی در این استان در هشت‌ماهه امسال سه هزار و ۸۴۹ تومان و ماهیانه ۴۸۱ تومان صدقه پرداخت کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از اجرای طرح صدقه در این استان در هشت‌ماهه امسال عنوان کرد: زنجانی در هشت‌ماهه امسال بیش از چهار میلیارد و ۶۹ میلیون در قالب طرح صدقه به کمیته امداد استان زنجان به‌منظور کمک به خانوارهای تحت حمایت این نهاد پرداخت کرده‌اند.

وی با اشاره به مصارف صدقه پرداخت شده توسط شهروندان زنجانی ابراز کرد: صدقات پرداختی خیران  به‌منظور تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، کمک به ساخت و تعمیر مسکن، اشتغال، آموزش، درمان، پرداخت کمک‌های موردی، کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند و پرداخت وام‌های ضروری به مددجویان تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.

صفری در ادامه یادآور شد:  جمع‌آوری صدقه از طریق روش‌های نوین و الکترونیکی از رویکردهای جدیدکمیته امداد استان زنجان است.

وی عنوان کرد: اجرای طرح جمع‌آوری الکترونیکی صدقه در کمیته امداد در جهت سیاست‌های چابک سازی فعالیت‌های این نهاد و باهدف کاهش هزینه‌های مرتبط با جمع‌آوری صدقات و افزایش سرعت در خدمت‌رسانی انجام می‌شود.

صفری بابیان اینکه امکان پرداخت صدقه روزانه از طریق تلفن همراه در استان زنجان نیز فراهم‌شده است، افزود: شهروندان خیر زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #۰۲۴*۸۸۷۷* صدقه روزانه خود را به‌منظور کمک به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۳


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی