t1514785664
در یک عمل خداپسندانه؛

دریک عمل خداپسندانه میثم نصیری قهرمان ملی پوش کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران مدال‌های قهرمانی خود در رقابت‌های جهانی و آسیایی را به منظور کمک به ساخت مسکن برای زلزله‌زدگان کرمانشاه به فروش می‌رساند.

مدالهای قهرمانی میثم نصیری به‌نفع زلزله زدگان کرمانشاه به فروش می‌رسد

به گزارش زنجانم ،هدایت صفری امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وقوع زلزله در کرمانشاه با جمع آوری کمک های مردمی از طریق این نهاد زمینه مشارکت اقشار مختلف برای کمک به آسیب دیدگان زلزله فراهم شد.

وی تصریح کرد: تاکنون نیز بخش اعظمی از کمک های غیرنقدی جمع آوری شده به صورت مستمر به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه کمکهای نقدی جمع آوری شده به منظور ساخت مسکن برای زلزله زدگان هزینه می شود، افزود: برنامه ریزی شده است با مشارکت خیران زنجانی ۱۰۰واحد مسکونی برای زلزله زدگان استان کرمانشاه ساخته شود.

صفری استفاده از ظرفیت های اقشار مختلف به منظور مشارکت در ساخت مسکن زلزله زدگان را از اقدامات این نهاد اعلام کرد و ادامه داد: با هماهنگی انجام شده با قهرمانان ملی پوش زنجانی رشته های ورزشی کمپین انسانیت به منظور جذب مشارکت خیران زنجانی برای کمک به ساخت مسکن زلزله زدگان استان کرمانشاه راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه در کنار تشکیل این کمپین میثم نصیری قهرمان ملی پوش در اقدامی ارزشمند مدالهای قهرمانی خودرا به نفع زلزله زدگان استان کرمانشاه به فروش می رساند، گفت: امیدواریم بااستقبال خوب خیران زنجانی از این کار خداپسندانه زمینه کمک به ساخت مسکن برای زلزله زدگان استان کرمانشاه از این طریق نیز فراهم شود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۸:۳۶


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی