۵۳۹۴۳۸_۵۱۰
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان:

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان  با ابراز اینکه متاسفانه در تعداد انگشت شماری از باشگاههای ورزشی بانوان ما شاهد آموزش رقص هستیم، گفت: در صورت مشاهده برای بار نخست تذکرات کتبی و در صورت تکرار امکان پلمپ باشگاه نیز وجود دارد.

مهران زرگری امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم،  با بیان اینکه طبق دستور العمل ابلاغی انجام ورزش های با حرکات موزون همچون هیپ هاپ، زومبا و آموزش رقص ممنوع است اظهار داشت: باشگاههای ورزشی بانوان و آقایان نمی توانند اقدام به ارائه این آموزش ها کنند.

وی تصریح کرد: هئیت ورزشهای همگانی، هئیت پزشکی ورزشی، و نیز هئیت بدنسازی و پرورش اندام  از هئیتهایی هستند که می توانند به این مسئله ورود پیدا کنند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان عنوان کرد: در باشگاههای ورزشی بانوان رشته های ایروبیک و پیلاتس نیز ارائه می شود و هئیت ورزشی بدنسازی و پرورش اندام به این قضیه ورود پیدا کرده که بازرسی هایی نیزتوسط بازرسان هئیت صورت می گیرد.

زرگری ابراز  کرد: متاسفانه در تعداد انگشت شماری از باشگاههای ورزشی بانوان ما شاهد این موضوع هستیم که در صورت مشاهده برای بار نخست تذکرات کتبی و در صورت تکرار امکان پلمپ باشگاه نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه مسئولیت نظارت و بازرسی از اماکن ورزشی برعهده اداره ورزش و جوانان است، گفت: صدور مجوز فعالیت و نظارت بر امکان و باشگاههای ورزشی برعهده اداره ورزش و جوانان استان بوده و در این رابطه ما می توانیم تنها گزارشات خود را به اداره کل منتقل کنیم.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی هئیت در بخش فنی بوده و هئیت ورزشی بدنسازی بر اساس دستور العمل های موجود وظایفی همچون نظارت در خصوص استاندارد بودن تجهیزات ورزشی باشگاه ها ، ارائه  مدرک مربیگیری و نیز نظارت بر کار مربیان باشگاههای ورزشی  و نیز برگزاری مسابقات و کلاسهای آموزشی را برعهده دارد.

زرگری با اذعان به کمبود بازرسی ها در این خصوص گفت: بست و توسعه ورزشی باید با در نظر گرفتن امکانات و نیروها انجام شود اینکه آیا ما می توانیم بر همه این واحدها نظارت داشته باشیم یا نه؟

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی