ad8080ef-9014-43be-abce-004a8cd29be8
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) :

سردار اوصانلو جنگ اینده کشور را جنگ بر سر آب دانست و گفت: عده ای می گویند چرا باید نیروهای نظامی در عرصه اقتصاد و سازندگی وارد شوند این در حالی است که در بسیاری از کشورهای جهان از ظرفیت نیروهای نظامی برای انجام پروژه های بزرگ استفاده می شود.

 

به گزارش زنجانم،سردار محمد تقی اوصانلو  در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیاری از افرادی که چهل سال پیش شعار آزادی دادند هم اکنون در بین ما نیستند ،اظهار داشت:ما اعتقاد داریم همه شهدا زنده اند و در محضر پروردگار روزی  می گیرند و درود می فرستیم به روان پاک این شهیدان

وی با بیان اینکه بهمن ماه بستر حوادث زیادی در تاریخ انقلاب بوده است،گفت:در بهمن ماه در چنین ساعاتی امام خمینی وارد کشور شده و در بهشت زهرا حاضر شدند .

سردار اوصانلو افزود:درطی سالهای جنگ نیز در  بهمن ماه شاهد عملیات های والفجر ۸و کربلای ۴و ۵ بودیم.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) ابراز کرد: امام در اولین ساعات ورود خود به کشور از خانواده های شهدا تکریم کرده و  با دلجویی از مردم به افرادی که در راس امور بودند هشدار دادند.

وی  پشتوانه مردمی را یکی از الزامات حکومت جمهوری اسلامی ایران دانسته و عنوان کرد: امام خمینی هیچگاه منیت را نداشته و زمانی که خرمشهر ازاد شد نیز فرمودند خدا خرمشهر را ازاد کرد.

سردار اوصانلو تاکید کرد:با پیروزی انقلاب همه نقشه های امریکا و انگلیس نقش بر اب شد چرا که منبع بزرگ طلای سیاه را از دست دادند و از همان آغاز توطئه ها یکی پس از دیگری آغاز شد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با ابراز اینکه با پیروزی انقلاب بیش از ۹۰ هزار آمریکایی از کشور خارج شدند ، تصریح کرد:تحریم های اقتصادی کشور نیز از همان فرودین ماه سال ۵۹آغاز شد .

سردار اوصانلو کودتای نوژه ،حمله نظامی آمریکا و گرفتار شدن در طوفان شن، حمله عراق و جنگ هشت ساله تحمیلی را از دیگر دشمنی های آمریکا علیه کشور دانست و گفت: تحریم های امروز در مقابل تحریم های سال ۵۹بسیار ناچیز است چرا که در ان سالها ایران توانمندی چندانی نداشت و برای کوچکترین تولیدات نیز وابسته به خارج بودیم.

این فرمانده دوران جنگ تحمیلی تاکید کرد:اما مشکل امروز ما از نفوذی ها و برخی افرادی است که در برخی امور عهده دار مسئولیت هستند و نمی خواهند کار مملکت درست شود.

وی با بیان اینکه در آغاز  جنگ سپاه و نیروهای بسیجی به تازگی شکل گرفته بودند،عنوان کرد: نیروهای بعثی خیال می کردند خرمشهر را با یک گردان می توانند تصرف کنند این در حالی بود که این افراد تنها وارد خاک کشور شدند و جنازه انان بر روی زمین ماند هر چند نفوذی های داخلی تمام تلاش خود را برای شکست خرمشهر انجام دادند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به اقدامات تخریب گرایانه ضد انقلاب ها و منافقین ابراز کرد: منافقین به سربازان همیشه در صحنه آمریکا تبدیل شده و با پیروزی انقلاب در بسیاری از شهرهای مرزی کشور شاهد ایجاد اغتشاشات توسط این گروه بودیم.

وی افزود:اما مردم پای کار امدند و دشمن فهمید که با چند نفر نفوذی نمی تواند کاری از پیش ببرد.

سردار اوصانلو اظهار کرد:سپاه و نیروهای بسیجی ما امروز تجربه ای ۴۰ساله داشته و از داخل خاک سوریه مقر دشمن را نشانه گرفته اند و امروزه انقلاب اسلامی ما انقلاب سال ۵۷نیست.

این مقام مسئول تاکید کرد:اگر دشمنان ما نفس بکشند ما می فهمیم و در فتنه یک ماه گذشته نیز از دو روز قبل هشدار دادیم که گروه های ضد انقلاب می خواهند وارد کشور شوند.

وی با اشاره به اینکه  مشکلات جامعه بدلیل واگذاری امور به افراد بی صلاحیت اتفاق افتاده است،عنوان کرد:نبابد این مشکلات بوجود اید چرا که به قدر کافی امکانات در جمهوری اسلامی وجود دارد ولی متاسفانه در واگذاری امور افرادی عهده دار مسئولیت شده اند که صلاحیت ان را ندارند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) ابراز کرد:باید دست در دست هم دهیم و سرنوشت خودمان را به افرادی بسپاریم که توانمند و انقلابی باشند.

وی جنگ اینده کشور را جنگ بر سر آب دانست و گفت: در زمان انقلاب کمتر از ۲۰سد در کشور داشتیم که امروز این تعداد به بیش از ۶۰۰سد رسیده است اما عده ای در فضای مجازی می گویند چرا باید نیروهای نظامی در عرصه اقتصادی وارد شوند این در حالی است که در بسیاری از کشورهای جهان از ظرفیت نیروهای نظامی برای انجام پروژه های بزرگ استفاده می شود.

سردار اوصانلو عنوان کرد:زمانی قرارگاه خاتم الانبیاء وارد کار می شوند که شرکتهای داخلی توان انجام آن را ندارند و چنین کارهایی به قرارگاه خاتم الانبیاء محول می شود که اگر اینگونه نبود ساخت آنها به آمریکایی ها و کشورهای دیگر واگذار می شد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)  خاطرنشان کرد:این همان روحیه جهادی است که باید در کشور حاکم شود

سردار اوصانلو عنوان کرد:همین که دانشگاهی علم تولید کند این یعنی روحیه و کار جهادی است و با همین اقدام می توانیم تمام ارزوهای دشمن را نقش بر آب کنیم  چرا که با تولید علم در تولید محصولات و در اقتصاد نیز توانمند خواهیم شد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از سردار اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) تقدیر به عمل آمد.

۲c273184-b6c6-4c5b-a1dd-f063d95e31c2۷cc5341d-2e36-4d37-84ca-09027d51c169۷۳۶۵acd1-138c-4e7e-8693-6dc4b12bea76۷۳f16ae9-c4fb-41db-8628-287d5adfc480۴۵۰a2bed-1e1e-4b27-b0c3-5b7297c00326۱۸۶bc13b-30dd-4b84-b261-ad1b2fee5423

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۲


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی