۱۳۹۴۰۲۱۴۱۵۲۰۴۴۱۰۹۵۲۳۳۱۷۴
در روز نخست بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر در زنجان

به گزارش  زنجانم، بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور تیم های خارجی و داخلی از روز دوشنبه در سالن مادران و کودکان زنجان آغاز شد و با انجام رقابتها نفرات برتر دور اول در قسمت بانوان مشخص گردید

بیست و هفتین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه جاری و با حضور ۱۵ تیم از کشورهای مختلف جهان به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان و با جوایز ۲۵ هزار دلاری در قسمت آقایان و بانوان در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار می شود.

مراسم افتتاحیه این مسابقات روز گذشته با حضور مسئولان ورزش کشور ، مسئولان فدراسیون بدمینتون و مسئولان استان زنجان برگزار شد.

این دوره از رقابت ها از ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه در محل مجموعه ورزشی مادران و کودکان برگزار خواهد می شود که در  دور اول مسابقات بین المللی بدمینتون  در دو بخش انفرادی و دوبل بانوان ۵ رقابت در بخش دوبل و ۶ رقابت در بخش انفرادی برگزار شد.

مسابقات دور اول در رده ی سنی آزاد و طبق جدول بازی ها بین بدمینتون بازان ایرانی صورت گرفت و تنها بازیکن خارجی در این بخش از کشور مالزی بود.

در بخش انفرادی الهه سپیدان، Lee zii yii از مالزی، ستایش عبدالکریمی، هاله همدانچی، نسترن کریمی و حنانه یعقوب زاده و در بخش دوبل نیز خانمها  پریا اسکندری و رومینا تاجیک، سیما عبدالحجتی و هدیه شمس، ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی، الناز فیض منش و پگاه کامرانی، نسیم صفری و حنانه یعقوب زادهنفرات برتر مسابقات دور اول بودندکه به مرحله بعد صعود کردند.

انتهای پیام/

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۷:۳۴


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی