۱۳۹۶۰۳۰۱۰۰۰۹۷۶_Test_PhotoH
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به برگزاری  جشنواره رسانه ای با موضوع زن و خانواده گفت: تاکنون بیش از ۶۰ اثر به دبیرخانه دائمی جشنواره‌های بسیج رسانه استان زنجان ارسال شده است.

عبدالله جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار زنجانم با بیان اینکه این جشنواره با ارائه تولیدات رسانه ای خبرنگاران زن برگزار می شود، اظهار کرد: تبیین نقش زنان در جامعه جشنواره رسانه‌ای با موضوع زن و خانواده از محورهای برگزاری این جشنواره کشوری است.
وی با اشاره به شرایط ارسال اثر از سوی خبرنگاران عنوان کرد: خبرنگاران خواهر می توانند آثار خود در قالب گزارش، خبر، یادداشت، عکس و. مستند با محور نقش زنان در خانواده، زن در رسانه، زن و فرزندآوری  به دبیرخانه جشنواره به آدرس resanehzanjan@chmail.ir ارسال کنند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اعلام اینکه ۳۰ بهمن ماه اخرین زمان برای ارسال اثر خواهد بود، ابراز کرد: وضعیت زن ایرانی قبل و بعد از انقلاب اسلامی،اهمیت نقش زن در اجتماع و تفاوت زن در غرب و ایران، علل و پیامدهای مبارزه با حجاب و ترویج بی حجابی از جمله محورهای این جشنواره کشوری است.
وی افزود: آثار پس از جمع آوری به سازمان بسیج رسانه کشور ارسال می شود که از هر استان سه نفر به عنوان نفرات برگزیده استانی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
جعفری تاکید کرد:  آثار مکتوب ارسالی باید  در طی یک سال گذشته در یکی از رسانه‌های استان منتشر شده باشد.
این مقام مسئول در پایان یادآور شد: دبیرخانه جشنواره به نشانی زنجان،سه راه امجدیه،کانون امام علی (ع)، طبقه دوم، دفتر سازمان بسیج رسانه استان زنجان آماده دریافت آثار ارسالی و شماره تلفن‌های ۳۳۰۶۲۱۱۷ و ۳۳۵۵۲۲۴۰ نیز آماده پاسخگویی به سؤوالات اصحاب رسانه در این حوزه است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۴


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی