۵۹۸۹۲۰
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان خبر داد:

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای دانش افزایی اساتید نشست اساتید عضو هئیت علمی دانشگاه های پیام نور  کشور با موضوع مبانی و شاخص های انقلابی گری  برگزار می شود.

اصغر حاج علی اکبری امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم با اشاره به برنامه های دانشگاه به مناسبت ۳۹ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: در تمامی واحدهای دانشگاه پیام نور استان به همین مناسبت برنامه های مختلف اجرایی شده است .

وی تصریح کرد:  اساتید عضو هئیت علمی دانشگاه پیام نور استا  نیز به صورت ویدئو کنفرانس در این نشست حضور  خواهند داشت که سخنران این نشست سید حمید روحانی ، رئیس بنیاد تاریخ پژوهشی دانش نامه انقلاب اسلامی خواهد بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: برگزاری جشن انقلاب در واحدهای مختلف استانی، برگزاری مسابقه عکاسی ، کتابخوانی، و همچنین اجرای مسابقات ورزشی از جمله برنامه های دانشگاه پیام نور استان در راستای بزرگداشت این مناسبت بوده است.

وی  دیدار مسئولان  دانشگاهی با مسئولان استانی ، شهری و ائمه جماعات را از دیگر برنامه های اجرایی شده در دانشگاه پیام نور زنجان دانست و گفت: در همین راستا نشستهایی نیز با مسئولان و ائمه جماعات استان  برگزار شده است.

حاج علی اکبری اظهار کرد: غبار روبی مزار شهدا، برگزاری محفل انس با قرآن کریم، فضا سازی و آذین بندی دانشگاهها و تجلیل از  دانشجویان برتر در حوزه های مختلف نیز همزمان با ایام الله دهه فجر اجرایی شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان  از برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در برخی مراکز استان خبر داد و گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب پاسخ به سوالات دانشجویان در خصوص انقلاب اسلامی در برگزاری این نشست ها مورد تاکید قرار گرفته است.

وی از برگزاری جلسه مطالبه دانشجویی از مسئولین استانی زنجان با حضور جعفر گل محمدی رئیس کل دادگستری استان زنجان خبر داد و تصریح کرد : جعفر گل محمدی رئیس کل دادگستری استان زنجان روز پنج شنبه در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی  در دانشگاه پیام نور زنجان حاضر شد و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه از جمله برنامه های شاخص و پایانی این ایام الله در دانشگاه پیام نور استان خواهد بود که حضور پر رنگ و حماسی به همه واحدهای استانی اعلام شده است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی