c7e41f7a-6f4f-4072-a514-60d9c93c3cf7
از آذر 93 تا پایان دی ماه؛

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه با ارائه گزارش خلاصه عملکرد کلینیک رادیوتراپی مهرانه از آذر ۹۳ تا پایان دی ماه ۹۶ گفت: ۲۵۲۲ بیمار مبتلا به سرطان از سراسر کشور در مرکز رادیوتراپی مهرانه پذیرش شدند

جواد گرانمایه امروز در گفت و گو با خبرنگار  زنجانم از ارائه خدمات رایگان به ارزش بیش از ۱۱۱ میلیارد ریالی مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان خبر داد و اظهار داشت: از آذر ۹۳ تا پایان دی ماه ۹۶، ۲۵۲۲ بیمار از سراسر کشور در کنار ارائه خدمات اسکان رایگان، از خدمات درمانی رایگان به ارزش ۱۱۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال این مجموعه بهره‌مند شده‌اند.

وی تصریح کرد: ۵۶ فقره پرونده جدید نیز برای افراد مبتلا به بیماری سرطان در دی ماه ۹۶ در مرکز رادیوتراپی مهرانه تشکیل شده است.

این مقام مسئول با اشاره به ثبت ۵۳ مورد خاتمه درمان بیماران در دی ماه ۹۶ ابراز کرد:  خدمات مشاوره رادیوتراپی و شیمی‌درمانی به ترتیب در مدت زمان یاد شده شامل حال ۷۰ و ۱۷ نفر از بیماران مبتلا به سرطان زنجان و سراسر کشور شده است.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه با بیان اینکه دی ماه ۹۶، ۶۶۹ نفر روز بیمار در مهمانسرای مهرانه زنجان اسکان یافتند، از پذیرش رایگان ۱۶۱۶۴ نفر روز بیمار از آذر ۹۳ تا پایان دی ۹۶ به ارزش ریالی بیش از ۱۴ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال در این مرکز خبر داد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۷


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی