۹۱۴۷۲۷۹۷۲ثبت_نام_بدون_کنکور_علمی_کاربردی_۹۵_۹۶
تا نهم اسفند ماه سالجاری صورت می گیرد؛

ثبت نام بدون آزمون دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز آغاز و تا ۹ اسفندماه سالجاری ادامه دارد.

به گزارش زنجانم، ثبت نام در دوره‌های بدون آزمون مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه ۹۶ از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۲ آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۹ ادامه دارد.

پذیرش دانشجو براساس معدل کل، نوع مدرک (مرتبط یا غیر مرتبط)، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن  و  براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام می شود.

متقاضیان ثبت نام در این دوره ها می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org نسبت به دریافت دفترچه راهنما اقدام و پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش بهمن ماه ۹۶ در این دوره ها، ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است دانشجویان سال آخر دوره کاردانی که حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه سال جاری موفق به اخذ مدرک کاردانی خواهند شد، مجاز به شرکت در پذیرش بهمن ماه سال ۹۶ خواهند بود.

داوطلبان پس از پایان ثبت‌نام الکترونیکی (اینترنتی) از تمامی صفحات، پرینت تهیه و نزد خود نگهداری کنند.

همچنین به داوطلبان توصیه می شود به منظور افزایش احتمال قبولی، در هنگام انتخاب کد رشته های مورد علاقه، بیشتر از  یک یا دو کدرشته محل را انتخاب نمایند.

شایان ذکر است متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت حضوری به دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استانی واقع در زنجان- شهرک گلشهر کاظمیه- دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان زنجان- طبقه پنجم- دفتر روابط عمومی مراجعه نمایند و یا به آدرس اینترنتی zn.uast.ac.ir و آدرس تلگرامی @zn_uast  مراجعه  و با شماره تلفن۴-۳۳۰۲۸۱۱۳-۰۲۴ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۳


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی