۶۳۵۶۱۵۲۹۴۶۵۶۷۴۷۵۸۸
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: ۲۱ مجتمع خدماتی رفاهی استان زنجان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

ایرج دست نشان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حضور مداوم و مشارکت اکیپ راهداری استان در ایام نوروز را خواهیم داشت، اظهارکرد: نظارت بر کنترل ناوگان مسافربری توسط مدیران فنی پیش از صدور صورت وضعیت، بازدید از مجتمع‌های خدماتی برای رفع نواقص احتمالی و آمادگی برای ارائه خدمات مناسب برای مسافران نوروزی، نظارت بر عملکرد شرکت‌های امداد خودرویی و آمادگی کامل این شرکت‌ها برای ارائه خدمات از برنامه‌هایی است که برای آغاز سال نو مورد توجه قرار گرفته است.

وی تصریح کرد:  امسال دربخش حمل ونقل مسافرى افزایش قیمت نداریم و باتوجه به تمهیدات وبرنامه ریزى هاى صورت گرفته حمل ونقل استان از شرایط لازم براى سفرى راحت،ایمن ومقرون به صرفه برخوردار است.

این مقام مسئول خاطرنشان با ابراز اینکهدر ایام تعطیلات‌ ‌نوروز گشت های راهداری ‌و همکاران ‌کشیک این اداره در مسیرها و راه های‌ ‌ارتباطی استان حضور منظم، مداوم و فعال دارند، تاکید کرد:   افزایش سطح سرویس دهی، ایمن سازی، رنگ آمیزی سرعت گاه ها،نصب تابلوها، ‌علائم و چراغ ‌های چشمک‌ ‌زن، ترمیم گارد ریل‌ها، لکه گیری جزئی آسفالت ها و لایروبی دهانه پل ها در صورت بارندگی از جمله خدمات قبل از آغاز سفرهای این اداره است.

وی در پایان با اشاره به اینکه افزایش ضریب ایمنی راه ها، کاهش خطر تصادف، رفاه هر چه بیش تر مسافران و ارتقای سلامت تردد را از اولویت های اصلی این اداره کل است، اظهار کرد:  مسافران نوروزی با اطلاع از وضعیت خودرو خود به لحاظ فنی، حتما تجهیزات ایمنی را همراه خود داشته باشند و قبل از سفر نیز اطلاعات جاده ها را از طریق سامانه و تلفن گویای ۱۴۱، اپلیکیشن ۱۴۱ و سایت اطلاع رسانی راه ها کسب کنند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی