۱۲۱۹۵۸
پنج شنبه هفته جاری همزمان با ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) ؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اجرای برنامه کتابخانه گردی در  ۱۷ اسفند ماه سالجاری گفت:مصادف با شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور طرح کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور در ۱۲ کتابخانه عمومی استان زنجان اجرا می شود.

به گزارش  زنجانم، امیر علی نیک بخش در جمع خبرنگاران با ابراز اینکه این برنامه  با محوریت طرح کتابخانه گردی در محل سالن جلسات کتابخانه عمومی مهندس سید افضل موسوی زنجان برگزار می شود، اظهار داشت: هدف از اجرای این طرحترویج کتابخوانی و معرفی خدمات کتابخانه های عمومی است.

وی تصریح کرد: کتابخانه های عمومی احمد مهدوی و سید افضل موسوی شهرستان زنجان، علامه طباطبایی،حکیم هیدجی و شهید مطهری شهرستان ابهر، کوثر شهرستان خرمدره، شهید رجایی و شهداء شهرستان ماه نشان، مولوی شهرستان ایجرود، فجر شهرستان خدابنده، ولیعصر شهرستان سلطانیه،شهید بهشتی شهرستان طارم به عنوان کتابخانه های مورد نظر استان زنجان برای طرح کتابخانه گردی انتخاب شده اند.

این مقام مسئول افزود : در این طرح مدیران استان و شهرستان، ائمه محترم جمعه و جماعت ، استانداران، فرمانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاران، اعضای شورای شهر و روستا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی استان‌ها و شهرستان‌ها و گروه‌های مرجع و نخبگان، خیرین، اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، ورزشکاران و عموم مردم با حضور در کتابخانه های عمومی مورد نظر با خدمات کتابخانه ها آشنا می شوند.
وی با ابراز اینکه  طرح کتابخانه گردی با هدف آشنایی مسئولین و عموم مردم با خدمات و فعالیتهای کتابخانه های عمومی اجرا می شود، عنوان کرد:  همان روز طرح عضویت رایگان مراجعین و بازدیدکنندگان در کتابخانه های مشخص شده استان نیز انجام می شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان تصریح کرد: امیدواریم  این طرح بتواند حرکت موثری در راستای ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و شناسایی و اطلاع رسانی خدمات و فعالیتهای کتابخانه ها باشد.
نیک بخش در ادامه به برگزاری هشتمین جشنواره اهدای کتاب و اهدای دانایی در اسفند ماه سالجاری در کتابخانه های عمومی استان اشاره کرد و گفت: در راستای ترویج سنت حسنه اهدای کتاب در بین عموم مردم و نیز ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی طرح اهدای کتاب و اهدای دانایی اسفند ماه در کتابخانه های عمومی استان زنجان اجرا می شود در این راستا عموم مردم استان می توانند با حضور در کتابخانه ها و با اهدای کتاب، گام موثری در ترویج فرهنگ اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ کتابخوانی بردارند.
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۱


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی