۱۳۹۴۱۲۱۲۱۱۴۰۰۹۳۳۶۷۲۵۸۵۵۴
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان :

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه ۲۴هزار۶۳۵ خانوار با جمعیت ۴۲ هزار۳۶۱نفری از خدمات مستمر وغیر مستمراین نهاد در این استان بهره مند هستند گفت: کمک های جمع آوری شده جشن نیکوکاری در مدارس بین ۳هزارو۶۸دانش آموز تحت حمایت این نهاد توزیع می شود .

به گزارش زنجانم، هدایت صفری امروز درجمع خبرنگاران  منظور جمع آوری کمک های دانش آموزان زنجانی به جشن نیکوکاری ونهادینه شدن فرهنگ احسان ، انفاق ونیکوکاری ۸۳هزار پاکت مهربانی مدارس استان زنجان توزیع می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در نشست مشترک اعضای ستاد احسان ونیکوکاری گزارشی از نحوه برگزاری جشن نیکوکاری دراین استان ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این جلسه گفت: جشن نیکوکاری امسال با «شعار جوانه لبخند می کاریم»درسه روز در سطح پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی در معابر ،میادین ،مساجد مصلی هاو مدارس استان زنجان برگزار می شود.
صفری با بیان اینکه جشن نیکوکاری هرساله بانزدیک شدن به بهار طبیعت وسال نو به به منظور جمع آ وری کمک های مردمی به خانواده های نیازمند برگزار می شود افزود:امسال جشن نیکوکاری روزهای ۱۶ اسفند در مدارس ۱۷در معابر عمومی شهرها وروستاهاو ۱۸اسفند در میعادگاههای نماز جمعه برگزار خواهد شد.
صفری با بیان اینکه دین مبین اسلام دین رحمت ،محبت ومهربانی است گفت : به منظور مشارکت دانش آموزان در کارهای خیر ونهادینه شدن فرهنگ احسان ونیکوکاری وحس نوعدوستی ۸۳هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان مدارس زنجان توزیع می شود.

صفری با تاکید بر اینکه کمک های جمع آوری شده در مدارس با تشخیص آموزش وپرورش استان زنجان در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع می شود،گفت: برای بالا بردن میزان مشارکت های مردمی در جشن نیکوکاری امسال تلاش شده است از ظرفیت افراد خیر ونیکوکار در کلیه صنوف ومشاغل استفاده شود .

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان با دعوت از از مردم خیر ونیکوکار زنجان برای همراهی وهمدلی با این نهاد برای کمک به نیازمندان در آستانه سال نو ادامه داد در کنار پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی مستقر در سطح شهر ومیعادگاههای نماز جمعه خیران زنجانی می توانند از طریق شماره‌گیری *۸۸۷۷*۰۲۴# در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.
انتهای پیام

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۱۷


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی