۲۵۰
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

با پیگیری های انجام گرفته اعتبارات آبیاری تحت فشار طی سنوات اخیر افزایش قابل توجهی پیدا کرده به طوری که مجموع اعتبارات این طرح مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در چهار سال ۹۲ تا ۹۵ در مقایسه با چهار سال قبل حدود ۲۴۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش  زنجانم و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، فریدون داوودی تصریح کرد: با پیگیری های انجام گرفته اعتبارات آبیاری تحت فشار طی سنوات اخیر افزایش قابل توجهی پیدا کرده به طوری که مجموع اعتبارات این طرح در چهار سال ۹۲ تا ۹۵ در مقایسه با چهار سال قبل حدود ۲۴۰ درصد رشد داشته است.

مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز تاکنون ۴۳ میلیارد تومان از اعتبارات آبیاری های نوین به استان زنجان تخصیص داده شده و با این میزان اعتبار حداقل ۴ هزار هکتار از اراضی استان به سیستم های نوین آبیاری تجهیز می شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح آبیاری تحت فشار در مناطق مختلف استان زنجان به محض مساعد شدن شرایط آب و هوایی آغاز خواهد شد، از تهیه نرم افزار پیگیری سیستم های نوین آبیاری در استان خبر داد و عنوان کرد: این نرم‌افزار  هم اکنون به عنوان نرم افزار کشوری پذیرفته شده و تحت عنوان سامانه اطلاع رسانی سیستم های نوین آبیاری در کل کشور کاربردی شده است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۸


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی