۱۳۹۶۱۱۲۸۰۰۰۷۷۳_Test_PhotoH
رئیس اندیشکده یقین و مدرس دانشگاه :

رئیس اندیشکده یقین گفت:وقاحت نظام سلطه که خود در پیچیده ترین استبداد نظام جهانی سیر می کند و می گویند ایران در حال انفجار است و ما باید با آزاد کردن گسل ها به این انفجار کمک کنیم و برای این اقدام خود با ایجاد شکاف وگسل های مذهبی، جمعیتی قومی و اقتصادی و اجتماعی به دنبال از هم پاشیدن نظام اسلامی هستند.

به گزارش زنجانم،حسن عباسی ظهر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره هنری دانشجویی استان زنجان” ققنوس”  با بیان اینکه معنای  آزادی در نظام لیبرال به معنای بی قید و بندی و یله و رها بودن است، اظهار داشت: امروزه افرادی به عنوان بنیانگداران فمنیست ها برای دیگران نسخه می پیچند و بحث روشنگری می کنند که خود در ز ندگی شخصی خود  به هم ریخته و هزاران مشکل دارند که نتوانسته اند تنها مشکلات شخصی خود را مرتفع کنند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه در نظام مارکسیسم و لیبراسیم از معنای واقعی عدالت و ازادی فاصله گرفته شده است، گفت: کلمه مقدس آزادی و عدالت حذف شد ودر این نظام ها  برای دست یافتن به عدالت کلمه مساوات را مطرح می کنند و انچه تحت عنوان مسئله ازادی می گویند به معنای ولنگاری و بی قید و بندی است تا معنای واقعی آن.

رئیس اندیشکده یقین گفت: در مجله وال استریت ژورنال در مقاله ای رسما اعلام شده است باید سیستم نظام جمهوری اسلامی ایران را  متلاشی کرد که این موضوع  هم به نفع خاورمیانه و به نفع امریکا است
وی  تاکید کرد: وقاحت نظام سلطه که خود در پیچیده ترین استبداد نظام جهانی سیر می کند و می گویند ایران در حال انفجار است و ما باید با آزاد کردن گسل ها به این انفجار کمک کنیم و برای این اقدام خود با ایجاد شکاف وگسل های مذهبی، جمعیتی قومی و اقتصادی و اجتماعی  به دنبال از هم پاشیدن نظام اسلامی هستند.
عباسی افزود: در هفت ماه گذشته چند مورد از این گسل ها را فعال کردند و قطعا در سال اینده شیب بروز این گسل ها  و شکافها بیشتر نیز خواهد شد اما دشمنان باید بدانند که با راه اندازی اقداماتی مانند حجاب اجباری مسئله در حرکت نظام اسلامی ایجاد نخواهند کرد.
رئیس اندیشکده یقین ابراز کرد:  کار دشمن دشمنی است و انتظاری جز این نیست اما مسئله ما داخلی و سو مدیریت و ضعف فکری است و عده ای به این مسائل دامن می زنند.
وی با تاکید بر اینکه بیشترین رشد دانشجوی دختر را در دنیا داریم، عنوان کرد:  با توجه به آمار منابع رسمی کشور ۶۷درصد دانشجو ها دختر هستند و تنها کشوری هستیم که امکان تحصیل بانوان بهتر و بیشتر از اقایان فراهم شده است و راه اندازی مسائلی مانند پوشش اجباری توسط چند تن نمی تواند اصل آزادی فکری و اجتماعی زنان ایرانی را زیر سوال ببرد.
عباسی با ابراز اینکه زندگی معصومان ما با انچه امروزه به عنوان الگوهای اجتماعی مطرح می شود قابل فرق بوده و  با این الگوها قابل رد است، تصریح کرد:  فصل زندگی ما چهارده فصل دارد و در هر بخش ما می توانیم زندگی  امامان را الگوی خود قرار دهیم  و بر ما مسلمانان افتخاری است که حضرت فاطمه الزهرا (س)  الگوی دینی ماست و امروزه نیز مادران شهید می توانند الگوی عینی از تعصی به فاطمه الزهرا (س) برای مادران امروزی باشند.
وی با بیان اینکه هجمه زیادی علیه ارزش های دینی و نظام اسلامی شکل گرفته است ،تصریح کرد: امروز در جامعه  تبلیغ می شود که  زنان سی سال به بالا فرزند اوری نداشته باشند و ازدواج در سن کم دوام نخواهد داشت و الگوهای غلطی برای زنان مطرح می شود و می گویند الگوهایی مانند حضرت فاطمه الزهرا (س) دست نیافتنی است باید بگوییم مادران شهدا الگوهایی دست یافتنی هستند که به تعصی از امامان معصوم فرزند تربیت کرده و هنوز نیز در دهه هفتاد زندگی شاداب و پر برکتی را دارند.
این استاد دانشگاه با ابراز اینکه  عده ای می گویند نمی شود علوم انسانی اسلامی تولید کرد، گفت:  مقام افرادی که در تبیین علوم دینی شبه ایجاد می کنند  و به مثال ان است که فردی در جنگ رها شود و بگوید درختان نمی گذارند جنگل را ببینیم.

وی با اشاره به انتشار گزارشی از  سازمان ملل در ارتباط با کودکان حرامزاده، ابراز کرد: این موضوع یک نگرانی برای سازمان ملل بوده چرا که در کشور  کلمبیا ۸۴ درصد افراد زیر ۲۰ سال حرامزاده و این میزان در افراد زیر ۲۰ سال فرانسه  ۵۷ درصد است حال در چنین وضعیتی  کشوری مانند فرانسه بدنبال یافتن راهکار برای حفظ بنیان خانواده و در انگلیس نیز وزارت تنهایی شکل می گیرد.

عباسی با ابراز اینکه در جامعه مسلمان همچنان عفت و غیرت مهم است و طبیعی است که در روح فرزندان آن حلال زادگی را داریم، اظهار  کرد: درحالیکه آمار این موضوع در کشورهای اسلامی نزدیک به صفر بوده  و تنها در کشور ترکیه با بالاترین میزان سه درصد است.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه در ۱۰ سال آینده   ۷۰ درصد کشورهای جهان قانون همجنس بازی را تصویب خواهند کرد ، گفت: می توان گفت کشور ما در ده سال آینده با تحریم و قطعنامه در این رابطه مواجه خواهد شد که چرا در کشور و در مجلس شورای اسلامی ایران حقوق هم جنس بازان رعایت نمی شود! در این جا باید به کشورهای که ادعای تمدن و روشنفکری دارند گفت که چرا برگشت به عادات قوم لوت دارند.

وی با بیان اینکه ریشه بسیاری از مسائل به بی حجابی بر می گردد عنوان کرد: تا ۶۰ سال پیش زنان اروپایی و غربی نیز دارای حجاب بودند اما با بروز انقلاب جنسیتی بی هویتی زنان و ایجاد رقابت در بین زنان و در ادامه تنوع طلبی در روابط جنسی و هم جنس گرایی رواج پیدا کرد.

عباسی با ابراز اینکه در نظام اسلامی ما هر چیزی قیمت ندارد بلکه بها دارد ، گفت: این تفاوت اسلام و نظام سرمایه داری است که مادران کشور ما چهار فرزند خود را در راه اسلام می دهندو بیشتر از ۵۰ سال زندگی مشترک دارند اما در انگلیس وزارت تنهایی شکل می گیرد و در  ژاپن خانواده کرایه می دهند.

رئیس اندیشکده یقین  با اشاره به نظریات دکتر علی شریعتی در کتاب خود آگاهی و استحمار  تاکید کرد: لازمه استثمار این است که به او عمران و ابادانی و آزادی و رها بودن  بدهند و برای اینکار باید افراد جامعه را استحمار کرد و نا آگاه کرد  و استحمار کهنه در قالب جادو و خرافه گرایی بوده که امروز شاهد این نوع استحمار در تفکرات داعش هستیم و استحمار کهنه با راه اندازی تشیع انگلیسی به دنبال تخریب چهره اسلام ناب است.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۵


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی