FreeVector-Work-Tools
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان :

مدیرکل فنی و حرفه ای استان زنجان باابراز اینکه بیشترین آموزش های مهارتی در حوزه صنعت ارائه شده است ، عنوان کرد: ۴۱ درصد از آموزش های ارائه شده در ده ماهه امسال مربوط به حوزه صنعت و ۳۴ درصد مربوط به حوزه خدمات بوده است.

 

محمدرضا انصاری امروز در گفت و گو با خبرنگار زنجانم با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین و جامع ترین نهاد در ارائه آموزش های مهارتی در کشور است ، اظهار داشت: بخشی از آموزش های مهارتی ارائه شده به کارکنان و افراد شاغل در دستگاههای دولتی و نهادها است که ارائه این آموزشها مبتنی بر نیازهای روز کارکنان بوده است.

ویبا اشاره به دعوت از مسئولان دستگاههای مختلف برای انجام بازدید از مراکز فنی و حرفه ای گفت : هدف از این بازدید آشنایی بیشترمسئولان با  فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و روند اجرای فعالیت ها و دوره های آموزشی در کارگا ه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای  بود .

مدیر کل  فنی و حرفه ای استان زنجان  تصریح کرد: یکی از نیازهای امروز کارکنان در راستای ارتقاء بهره وری سازمان ها توانمند سازی آنها به مهارتهای حرفه ای و شغلی است که در این راستا فنی و حرفه ای بنا به درخواست دستگاه ها و نیاز سنجی صورت گرفته اقدام به ارائه آموزش به متقاضیان می کند.

انصاری با اشاره به عملکرد ده ماهه آموزش های مهارتی در استان زنجان خاطرنشان کرد: تعهد آموزشی ما در ده ماهه سالجاری ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار نفر ساعت بوده است که ۳ میلیون و ۲۵۷ هزار نفر ساعت  آموزش مهارتی در حوزه های مختلف به متقاضیان ارائه شده است که این میزان نشان می دهد ۷۳ درصد از اهداف تعیین شده محقق شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: حوزه های فرهنگ و هنر و کشاورزی به ترتیب ۱۹ و ۵ درصد از آموزشهای مهارتی را به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۲


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی