۳۱۸۷۹۶۲f-b93b-46c1-8336-e5820534c500
جانشین سازمان بسیج اساتید استان زنجان خبر داد

جانشین سازمان بسیج اساتید استان زنجان گفت: سال آینده راه اندازی سه اندیشکده در دانشگاههای استان نهایی می شود

به گزارش زنجانم، اکبر رجبی شامگاه دیروز در جلسه  گردهمایی مسئولان کانونهای بسیج اساتید دانشگاه های استان با تشریح برنامه های سال آینده سازمان بسیج اساتیداستان اظهار کرد: تشکیل اندیشکده در سه دانشگاه زنجان، آزاد زنجان و آزاد ابهر برای سال آینده اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به انتخاب دکتر بابائی به عنوان معاونت علمی و پژوهشی بسیج اساتید استان زنجان  تصریح کرد: اندیشکده های راهبردی در راستای حل معضلات و نیازهای افراد جامعه قدم برداشته و سعی در ارائه راهکارها به مسئولان اجرایی در حوزه های مختلف و معضلات شهری و استانی هستند که در این راستا در معاونت علمی و پژوهشی اساسنامه تشکیل اندیشکده های در سه دانشگاه استان  تنظیم خواهد شد.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان زنجان عنوان کرد: فعالیت این اندیشکده ها در راستای رفع نیازهای استان و نیز توسعه تعاملات با مسئولان استانی و ارائه نظریات و تجربیات نخبگان دانشگاهی به مسئولان است.

رجبی با اشاره به تهیه کارنامه عملکرد هر یک از این کانون ها اظهار کرد: برای ارزیابی فعالیت کانون ها کارنامه از عملکرد یک ساله این کانون ها تهیه و در اختیار مسئولان کانون ها قرار داده شده است.

وی با اشاره به ضرورت تقویت بسیج در جامعه امروزی تصریح کرد: امروزه رویکردهای بسیج مستضعفین تغییر یافته و ما شاهد تغییر در رویکردها و برنامه های بسیج هستیم که توجه به تعلیم و تربیت در زمینه اعتقادی و سیاسی، تهیه و اجرای طرح های دفاعی، امنیتی و جهادی، تعمیق باورهای بسیج و کمک به سازندگی نظام  و رشد  و توسعه علمی کشور از جمله رویکرد های بسیج مستضعفین در شرایط کنونی است.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان زنجان افزود: تشکیل هئیت های اندیشه ورز، کرسی های آزاد اندیشی ، تشکیل حلقه های علمی توسط اساتید بسیجی ، تشکیل اندیشکده ها و نیز اجرای برنامه های مناسبتی از جمله برنامه های تدوین شده برای سال ۹۷ خواهد بود.

این مقام مسئول با اشاره به عضویت یک هزار و ۵۰۰ نفر از اساتید دانشگاه های استان در سازمان بسیج اساتید، خاطرنشان کرد: امسال نیز  بسیج اساتید استان زنجان در جشنواره مالک اشتر کشوری موفق به کسب رتبه نخست شده است که این مقام در طی سه سال متوالی بوده  و نشان از فعالیت خوب این سازمان در استان دارد .

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۸:۰۱


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی