۱۵۹۹۷۸۵
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد :

خیران زنجانی در قالب جشن نیکوکاری بیش از سه ملیارد و ۲۱۹میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان کمک کرده اند.

به گزارش زنجانم  ، هدایت صفری  با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری امسال با شعار «جوانه لبخند می کاریم » در روزهای ۱۶،۱۷،۱۸ اسفند برگزار شد اظهارداشت:  به منظور جمع آوری کمک های مردمی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دو هزار و ۳۳۳پایگاه جشن نیکوکاری در مساجد ، معابر ، مراکز نیکوکاری ، اصناف مستقر شد.

وی تصریح کرد:  خیران زنجانی در قالب جشن نیکوکاری بیش از سه ملیارد و ۲۱۹میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان کمک کرده اند.

صفری با اشاره به اینکه از مجموع پایگاههای ایجاد شده در جشن نیکوکاری امسال در استان زنجان ۷۵۵ پایگاه در مدارس این استان بوده است ، افزود : مشارکت دانش آموزان در جشن نیکوکاری مدارس به منظور کمک به همنوعان خود از طریق اولیای مدارس جمع آوری شده و آمار جشن نیکوکاری مدارس در حال جمع بندی است.

وی با اشاره به اینکه توزیع کمک های مردمی جمع آوری شده در جشن نیکوکاری از روز شنبه این هفته آغاز شده است ، گفت : برنامه ریزی شده است کمک های مردمی جمع آوری شده در اسرع وقت براساس نیازسنجی و اولویت بندی انجام شده تا پایان این هفته توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان در پایان یادآور شد: براساس هماهنگی انجام شده با مدارس کمکهای جمع آوری شده در همه آموزشگاههای استان زنجان بین دانش آموزان نیازمند از طریق اولیای همان مدرسه توزیع شود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی