۸۰۶۶۰۶
 مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: مراکز درمانی بستری تامین‌اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

به گزارش زنجانم و به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان زنجان علی محمدی  اظهار داشت: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در ایام نوروز و برای رفاه حال مراجعه‌کننده‌ها به ویژه بیمه‌شدگان، با هماهنگی ریاست دانشگاه علوم پزشکی، طرح آماده‌باش نوروزی واحدهای درمانی بستری تامین‌اجتماعی با تشکیل ستاد
نوروزی به اجرا درمی‌آید.

وی تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز بیمارستان‌های امام حسین (ع) و امید ابهر بطور شبانه‌روزی به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان  افزود:  متناسب با تعداد مسافران نوروزی ساز و کارهای ارائه خدمت به مسافران نوروزی و بیمه شدگان تامین اجتماعی همزمان با سراسر کشور ارائه می شود.

محمدی  تصریح کرد: همچنین روسای بیمارستانها به صورت مستمر نحوه ارائه خدمت به بیماران را نظارت و رصد خواهند کرد و درخصوص رفع مشکلات احتمالی به سرعت اقدام خواهند کرد

مدیر درمان تامین اجتماعی استان با اعلام این خبر اظهار داشت : طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی استان با نصب بنر های مخصوص و در مبادی ورودی شهرهای زنجان و ابهر ، به مردم و مسافران عزیز درخصوص ارائه خدمات درمانی مدنظر با ذکر نشانی مراکز و خدمات قابل ارائه اطلاع رسانی می شود.

وی  با تاکید برگرفتن مرخصی کارکنان و کادر تخصصی مراکز درمانی با هماهنگی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی، افزود: این اقدام باید به نحوی برنامه‌ریزی شود تا ضمن فراهم بودن امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی، از بروز هرگونه کاستی و اختلال در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران به ویژه در بخش اورژانس پیشگیری شود.

محمدی  در پایان خاطر نشان ساخت : بیماران و بیمه شدگان عزیز میتوانند هر گونه مسائل و مشکلات مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را در طول تعطیلات نوروزی از طریق سامانه پیامک شماره ۱۰۰۰۱۴۲۰۲۴۱ و یا از طریق شماره تلفن ۳۳۴۲۴۷۱۳ مراتب را به کشیک ایام نوروزی ستاد اطلاع دهند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی