n82624380-71792076
معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان زنجان:

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان  زنجان با ابراز اینکه ورزشکاران استان در طی امسال در  رقابتهای کشوری ۷۰۰ مدال کسب کرده اند، عنوان کرد: ۲۰۰ مدال طلا، ۲۳۰نقره و ۲۷۰برنز حاصل تلاش ورزشکاران زنجانی در رقابتهای مختلف کشوری بوده است.

به گزارش زنجانم،  محمد علی حمزه پور معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان  زنجان در جلسه پایان سال رؤسا، نایب رؤسا و دبیران هیئت های ورزشی استان زنجان اظهار داشت: ۴۷ هزار و ۳۴۵ نفر ورزشکار سازمان یافته در استان زنجان داریم که از این تعداد ۲۹ هزار و ۳۴۰ نفر آقا و بالغ بر ۱۸ هزار نفر را بانوان تشکیل می دهند.

وی  با ابراز اینکهآقایان و بانوان ورزشکار استان به ترتیب در ۵۰ و ۴۶ رشته  ورزشی  فعالیت می کنند تصریح کرد:  تیم های استان در لیگ های مختلف کشوری ۶۵ تیم است که از این تعداد ۳۰تیم در لیگ برتر ، ۱۶ تیم در دسته یک ،  ۱۳ تیم در  دسته ۲ و ۶ تیم در دسته سه فعال هستند.

این مقام مسئول افزود: تعداد اماکن ورزشی استان شامل ۲۵۰ مکان دولتی و ۲۴۰ مکان ورزشی خصوصی است که علاوه بر این  بالغ بر  ۱۷۰ باشگاه ورزشی نیز  زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان دایر است که بازرسی و سرکشی از باشگاه ها در طول سال توسط این اداره کل انجام می شود.

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان  زنجان با ارائه گزارش و آماری از عملکرد و نتایج رشته های مختلف ورزشی درسال ۹۶  ابراز کرد: تعداد مدال های کسب شده در مسابقات برون مرزی شامل ۱۱۹ مدال  بوده است که سهم ورزشکاران ناشنوای استان از المپیک ناشنوایان نیز کسب یک مدال  برنز درطی سالجاری بوده است.

حمزه پور از دستاوردهای کسب شده توسط ورزشکاران زنجانی در طی سالجاری را کسب ۱۴ مدال در مسابقات جهانی دانست و گفت: در رقابتهای آسیایی نیز ورزشکاران استان موفق به کسب ۸۵ مدال شده اند که ۲۵ مورد از آنها نشان طلایی بوده است.

وی حاصل تلاش ورزشکاران استان در رقابتهای بین المللی را ۴۶ مدال عنوان کرد و افزود:  ۲۹ طلا، ۸ نقره و ۹برنز مدال های کسب شده در رقابتهای بین المللی بوده است.

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان  زنجان با ابراز اینکه ورزشکاران استان در طی امسال در  رقابتهای کشوری ۷۰۰ مدال کسب کرده اند، عنوان کرد:  سال آینده برای ورزش کشور و استان سال بازی های آسیایی بوده که بر اساس پیش بینی از ۱۳ هیئت ورزشی ۵۰ ورزشکار و ۱۰ مربی کاندیدای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا خواهند بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه ۲۶ مجمع انتخاباتی در طی امسال برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در خصوص دوره های آموزشی برگزار شده در رشته ها و درجات مختلف  نیز ۴۰ دوره مربیگری و باز آموزی ،۲۰ مورد سمینار ، ۱۵ دوره استعدادیابی و  ۱۰ دوره تئوری مربیگری اجرایی شده است

وی با اشاره به ضرورت جذب استعدادهای ورزشی توسط هئیتهای استان عنوان کرد: هیئت های ورزشی جهت پشتوانه سازی در بحث استعدادیابی فعالیت بیشتری داشته باشند و در همین راستا با آموزش و پرورش تفاهم نامه امضا شده است که باید از ظرفیت های آنها استفاده گردد.

حمزه پور درپایان یادآور شد: رؤسای هیئت های ورزشی استان باید همکاری و تعامل و ارتباط بیشتر با اداره ورزش و جوانان داشته وتخصیص اعتبارات در سال آینده منوط به ارائه گزارش عملکرد هیئت ها به اداره می باشد و درجهت تسریع در ارسال بخشنامه ها و مکاتبات ارتباط کاغذی منسوخ شده و ارتباط سیستمی جایگزین گردیده ،صدور کد شناسائی برای همه هیئت ها و صدور کارت بیمه ورزشی به صورت سیستمی انجام می گیرد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۷


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی