Untitled-3 (2)
مدیر کل بهزیستی استان زنجان:

مدیر کل بهزیستی استان زنجان از ارایه مشاوره رایگان توسط خط ۱۴۸۰ در ایام تعطیلات نوروزی در زمینه های مختلف اجتماعی و خانوادگی خبر داد.

به گزارش زنجانم ، محمد محمدی با بیان این مطلب، اظهار داشت : مجموعه تلفن خط ۱۴۸۰ یکی از متدهای مشاوره تلفنی است که تاکنون توانسته در زمینهی ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه ناهنجاری های بین فردی، زناشویی، تربیت و آموزش های پیش از ازدواج و …موفق عمل کند.
این مقام مسئول با ابراز اینکه  امروزه با تغییراتی که در شکل زندگی و در راستای مدرن شدن انجام شده است، در صورت بروز مشکل، افراد راهنمایی و مشاوره مورد نیاز خود را تنها از خانواده دریافت نمی کنند، تصریح کرد: چون تحولات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به وجود آمده در جوامع امروزی ضرورت مشاوره تخصصی و حرفه ای را اثبات می کند.
محمدی سازمان بهزیستی کشور  را به عنوان نهاد ستونی رفاه اجتماعی دانست و گفت: سازمان بهزیستی مشاوره را بهترین راهبرد پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی دانسته و با چنین دیدگاهی به راه اندازی و توسعه دهی فعالیت های مشاوره ای در کشور پرداخته است.
مدیر کل بهزیستی استان زنجان  بیشترین گروه های سنی تماس گیرنده با خط ۱۴۸۰ رنج سنی ۲۰ تا ۴۰ سال اعلام کرد و افزود:  این در حالی است که بیشترین تماس در زمینه مشکلات ارتباطی با همسر و کمترین موارد مشاوره پیش از ازدواج را شامل می شوند.
وی با اشاره به اینکه برخی افراد به علت شرایط اجتماعی موجود، عدم دسترسی به مراکز مشاوره و … قادر به دریافت مشاوره حضوری نیستند، گفت: خط ۱۴۸۰ ، بهترین، محرمانه ترین و در دسترس ترین راه حل برای این مهم است.
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: بهزیستی تاکنون توانسته در زمینه ی ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه مشکلات فردی، تحصیلی ، تعارضات زناشویی، ارائه راهنمایی ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره کودک و نوجوان مشاوره تربیتی و تشخیص و ارجاع به مراکز تخصصی موفق عمل نماید.
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۶


dana
dana
نرم افزار سلام salam telegram-channel
آپلود عکس


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زنجانم می باشد.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی